Skórzyński z Ohme zamiast Rozenek w Dzień dobry TVN!

i

Autor: instagram/@dziendobrytvn Skórzyński z Ohme zamiast Rozenek w "Dzień dobry TVN"!

Widzowie chcą zmiany!

Skórzyński z Ohme zamiast Rozenek w "Dzień dobry TVN"! Fani: "Nie może tak zostać?"

2022-11-17 14:39

W środę, 16 listopada, miejsce obok Krzysztofa Skórzyńskiego w "Dzień dobry TVN" zajęła nie Małgorzata Rozenek (44 l.), a Małgorzata Ohme (43 l.)! Widzowie z entuzjazmem przyjęli tę niespodziankę. "Może by tak zostało?" - sugerują internauci.

Małgorzata Rozenek-Majdan nie jest mile widziana w "DDTVN"?

Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński dołączyli do grona prowadzących "DDTVN" pod koniec sierpnia br. Choć w pierwszym poprowadzonym przez nich wydaniu śniadaniówki do wpadki nie doszło, kolejne potknięcia nowej gospodyni nie uchodziły uwadze telewidzów. Produkcja również miała do niej pewne uwagi, a ambitna gwiazda postanowiła zabrać się do pracy. By lepiej wypadać w "Dzień dobry TVN", Małgorzata Rozenek zapisała się nawet do logopedy.

Choć nowa prowadząca z entuzjazmem pracuje nad tym, jak wypada na ekranie, wielu widzów wciąż nie jest do niej przekonanych. Występy Małgorzaty Rozenek w "DDTVN" spotykają się z ostrą krytyką, ba - internauci potrafią wprost sugerować, że najlepszą decyzją byłaby... zmiana prowadzącej. Entuzjastycznie przyjęli także fakt, że 16 listopada w duecie z Krzysztofem Skórzyńskim wystąpiła nie Małgorzata Rozenek-Majdan, a Małgorzata Ohme, która na co dzień pracuje z Filipem Chajzerem.

Małgorzata Ohme zastąpiła Małgorzatę Rozenek-Majdan. Wystąpiła w "Dzień dobry TVN" z Krzysztofem Skórzyńskim

W środę, 16 listopada, miejsce Małgorzaty Rozenek w "DDTVN" zajęła Małgorzata Ohme. Ona i Krzysztof Skórzyński pospieszyli z wyjaśnieniem, tłumacząc, że żona Radka Majdana ma dzień wolny - zupełnie jak Filip Chajzer, który poleciał na wakacje z nową ukochaną. 

Post informujący o tym, że Ohme zastępuje Rozenek w "Dzień dobry TVN", pojawił się również na oficjalnym instagramowym profilu programu. Wzbudził on niemałe emocje - fani z entuzjazmem przyjęli tę (chwilową) zmianę. 

"Super się ogląda i słucha... Może by tak zostało?", "Powinno tak zostać!", "I może tak zostanie?", "Genialny duet. Dają sobie wzajemnie przestrzeń na wypowiedzi. Płynie z nich taki spokój w prowadzeniu. Pan Krzysztof nie musi stać na straży ewentualnych pomyłek prowadzącej, żeby ratować. Płyną przez ten program, nie wzbudzając wody. Klasa!", "Niech tak zostanie", "Niech trwa" - czytamy w komentarzach na Instagramie.

Co o tym sądzicie - czy Krzysztof Skórzyński powinien na stałe występować w "Dzień dobry TVN" z Małgorzatą Ohme, czy lubicie oglądać go w duecie z Małgorzatą Rozenek-Majdan?

Sonda
Oglądasz "Dzień Dobry TVN"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany