KOLEJNA wpadka Rozenek w "DDTVN"! Skórzyński żartował z jej umiejętności

2022-09-15 12:25

Nowa prowadząca "Dzień dobry TVN", Małgorzata Rozenek (44 l.), w czwartkowym wydaniu programu zaliczyła kolejną wpadkę... Celebrytka nie poradziła sobie z prostym zadaniem - założeniem poszewki na kołdrę. Krzysztof Skórzyński nie omieszkał skomentować tego, jak poszło "Perfekcyjnej"!

KOLEJNA wpadka Rozenek w DDTVN

i

Autor: AKPA/Gałązka, instagram/@dziendobrytvn KOLEJNA wpadka Rozenek w "DDTVN"

Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński to nowa para prowadzących "Dzień dobry TVN". Mieli oni okazję pokazać się przed kamerami zaledwie kilka razy, jednak nieustannie towarzyszą im wpadki... Po debiucie Rozenek w "DDTVN" gwiazda została wezwana na dywanik do szefostwa, gdzie miała usłyszeć, że musi opanować pewien denerwujący nawyk - częste poprawianie włosów.

W drugim wydaniu prowadzonym przez żonę Radka Majdana i Krzysztofa Skórzyńskiego widzowie mogli obserwować, jak zmieszana Małgorzata Rozenek nie może wymówić słowa "ilustratorka". Pomógł jej wówczas ekranowy partner, lecz już wtedy fani nie pozostawili na niej suchej nitki - większość internautów orzekła, że nie sprawdza się ona w roli prowadzącej "Dzień dobry TVN", i mocno skrytykowała popisy celebrytki w programie na żywo. 

W kolejnym wydaniu "DDTVN" z udziałem Rozenek i Skórzyńskiego doszło do kuriozalnej sytuacji. W czwartek, 15 września, w studiu gościła architekt porządku Agnieszka Witkowska. Ogłosiła ona konkurs dla Małgorzaty Rozenek i Krzysztofa Skórzyńskiego. Prowadzący mieli wykonać proste zadanie - założyć poszewkę na kołdrę. Wydawać by się mogło, że "Perfekcyjna" wygraną ma w kieszeni, a tymczasem...

Małgorzata Rozenek-Majdan przez dłuższą chwilę walczyła z kołdrą oraz poszewką na wizji. W pewnym momencie prezenterka rzuciła do ekranowego partnera: "Nie możesz być szybszy ode mnie!". Niestety, poszewka nie chciała słuchać nowej prowadzącej, a Krzysztof Skórzyński bez trudu wygrał konkurencję. Rozenek pogratulowała ekranowemu partnerowi, przerywając walkę z wyraźnie zbuntowaną kołdrą i poszewką. Nie tego spodziewali się widzowie po gwieździe, która prowadziła uwielbiany program "Perfekcyjna pani domu"...

Następnie na antenie "DDTVN" Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński składali prześcieradła  gumką oraz ścielili łóżko. Podczas ostatniej z wymienionych czynności prowadzący zażartował z żony Radka Majdana, mówiąc: 

Nawet "Perfekcyjna pani domu" nie wszystko wie.

Internauci byli wyraźnie zdumieni, że Małgorzata Rozenek nie sprostała tak łatwemu zadaniu. "Ups... jak to możliwe, że Perfekcyjna Pani Domu nie może poradzić sobie z pościelą ?, ??? dla Pana Krzysztofa" - czytamy w komentarzach na instagramowym profilu "DDTVN".

Całą sytuację możecie zobaczyć na poniższym nagraniu!

Rozenek-Majdan nie poradziła sobie z prostym zadaniem w "Dzień dobry TVN"
Sonda
Podoba ci się Małgorzata Rozenek-Majdan jako prowadząca "Dzień Dobry TVN"?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki