Wpadka Rozenek w DDTVN! Interweniował Skórzyński

i

Autor: AKPA/Piętka Mieszko, instagram/@m_rozenek Wpadka Rozenek w "DDTVN"! Interweniował Skórzyński

Dzień dobry TVN

Wpadka Rozenek w "DDTVN"! Interweniował Skórzyński. Fani nie zostawili na niej suchej nitki

2022-09-10 15:15

Choć po debiucie w "DDTVN" Małgorzata Rozenek usłyszała sporo pochlebstw, jej występ w ostatnim wydaniu śniadaniówki sprawił, że co niektórym włos zjeżył się na głowie. Zakłopotana nowa prowadząca nie wiedziała, jak zachować się w programie na żywo. Po wpadce Rozenek interweniował Skórzyński. W sieci pojawiła się lawina negatywnych komentarzy...

Debiut Małgorzaty Rozenek w "Dzień dobry TVN" przez ostatnie tygodnie wzbudzał wiele emocji. Nowa prowadząca programu nie ukrywała, że jest to jej zawodowe marzenie, co powiedziała m.in. w rozmowie z Kubą Wojewódzkim. Gdy ogłoszono, że otrzyma ona posadę w popularnym programie śniadaniowym, sieć zalała fala spekulacji na temat jej ekranowego partnera. Padały różne nazwiska, ostatecznie jednak Rozenek prowadzi "Dzień dobry TVN" w duecie z Krzysztofem Skórzyńskim. 

Po pierwszym występie pary w sieci pojawiło się sporo opinii na temat ich debiutu. Zdaniem internautów Małgorzata Rozenek dobrze poradziła sobie w "Dzień dobry TVN". Podobne zdanie mieli również goszcząca wówczas w studiu Magda Gessler oraz szefostwo, choć żona Radka Majdana po swoim debiucie wylądowała "na dywaniku", gdzie zwrócono jej uwagę na pewien szczegół - zbyt częste poprawianie włosów

Wygląda jednak na to, że kolejny występ Małgorzaty Rozenek w "Dzień dobry TVN" nie przebiegł tak bezproblemowo... Wpadka nowej prowadzącej nie uszła uwadze telewidzów. Rozenek i Skórzyński poprowadzili "DDTVN" po raz drugi w sobotę, 10 września. Studio odwiedzili Czesław Mozil oraz Pola Lisowicz - jurorzy nowej edycji "Lego Masters". Nowa prowadząca nie mogła poradzić sobie z wymówieniem nazwy profesji gościni... 

Jest z nami Pola Lisowicz, która jest graficzką i istluratorką... Nie, jak to się mówi? - mówiła zakłopotana Rozenek w "DDTVN".

Na pomoc pospieszył Krzysztof Skórzyński, który pomógł Rozenek wymówić wyraz "ilustratorką". Nieco zmieszana, lecz rozbawiona żona Radka Majdana podziękowała ekranowemu partnerowi za pomoc oraz przeprosiła widzów za swoją wpadkę, a następnie wróciła do wywiadu z gośćmi. 

Przejęzyczenia i wpadki w "Dzień dobry TVN" oraz innych programach nie są rzadkością, tym razem jednak w sieci zaroiło się od nieprzychylnych komentarzy pod adresem Małgorzaty Rozenek. 

"Porażka", "Niestety, pani Małgosia nie sprawdza się w roli prowadzącej. (...) Program z panią Małgosią dużo traci", "Pani Rozenek tylko potwierdza, że nie nadaje się do pracy na żywo w telewizji śniadaniowej", "Pani Rozenek kompletnie nie nadaje się do tego formatu, a pan Skórzyński to absolutna profeska", "Pani do wymiany", "To jest męczenie widzów", "Głos i dykcja kompletnie nie do tej formuły programu, naprawdę ciężko się ogląda i słucha" - czytamy na instagramowym profilu "DDTVN". Część internautów zauważa, że nowa prowadząca świetnie odnajduje się w show-biznesie, jednak w telewizji śniadaniowej - już niekoniecznie. Inni uważają jednak, że trzeba dać jej jeszcze trochę czasu, gdyż obecne niedociągnięcia Rozenek są wynikiem stresu oraz presji. 

Jakie jest Wasze zdanie? Czy Małgorzata Rozenek dobrze radzi sobie w "Dzień dobry TVN"?

Sonda
Oglądasz "Dzień Dobry TVN"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany