Krzysztof Skórzyński będzie nową gwiazdą Dzień dobry TVN?

i

Autor: AKPA Krzysztof Skórzyński będzie nową gwiazdą "Dzień dobry TVN"?

Nadaje się?

Krzysztof Skórzyński będzie nową gwiazdą "Dzień dobry TVN"? Sprawdźcie, kim jest

2022-08-09 19:21

W jesiennej ramówce TVN możemy spodziewać się dużych zmian, a zgodnie z ostatnimi pogłoskami w gronie prowadzących "Dzień dobry TVN" znajdzie się Małgorzata Rozenek (44 l.). Na korytarzach stacji coraz głośniej plotkuje się, że kolejną nową twarzą w śniadaniówce będzie Krzysztof Skórzyński. Kim jest domniemany partner Rozenek w "DDTVN"?

Krzysztof Skórzyński gospodarzem "Dzień dobry TVN"?

W najbliższych miesiącach TVN zadba o widzów, zapewniając im niezapomniane chwile przed telewizorami oraz serwując sporo nowości. Jak wiadomo, jedną z nich ma być udział Małgorzaty Rozenek w "Dzień dobry TVN" w roli prowadzącej. Celebrytka od dawna marzyła o tym stanowisku, co przyznała wprost w rozmowie z Kubą Wojewódzkim

Od pewnego czasu na korytarzach TVN chodzą również plotki, jakoby ekranowym partnerem Rozenek mógł zostać Krzysztof Skórzyński. Jak poinformował "Presserwis", mężczyzna obecnie przebywa na urlopie, a gdy zakończy wypoczynek, czeka go poważna rozmowa z kierownictwem TVN Warner Bros. Discovery. Na razie nie wiadomo, jaką funkcję obejmie w kolejnym sezonie, jednak w najbliższych tygodniach okaże się, czy Krzysztof Skórzyński zostanie prowadzącym "Dzień dobry TVN", jak nieoficjalnie mówią pracownicy stacji. 

Kim jest Krzysztof Skórzyński?

Krzysztof Skórzyński pracował w TVN24 oraz w "Faktach" TVN jako dziennikarz polityczny. W 2021 roku doszło do wycieku wiadomości mailowych ze skrzynki Michała Dworczyka, szefa Kancelarii Premiera. Według nich Krzysztof Skórzyński co najmniej dwukrotnie udzielił porady politykowi. Dziennikarz na początku utrzymywał, że takie sytuacje nie miały miejsca, później jednak nie komentował sprawy. Ostatecznie Krzysztof Skórzyński został zawieszony w obowiązkach dziennikarza politycznego do momentu zakończenia wewnętrznego śledztwa w TVN.

Skórzyński był jednym z uczestników "Mask Singer" - krył się on pod przebraniem koguta. W ostatnim czasie zajmował się również m.in. tematem wojny w Ukrainie w TVN24. Myślicie, że Krzysztof Skórzyński poradziłby sobie także w "Dzień dobry TVN"?

Małgorzata Rozenek nie taka perfekcyjna
Sonda
Lubisz oglądać "Dzień dobry TVN"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE