Małgorzata Rozenek-Majdan chce prowadzić Dzień dobry TVN?

i

Autor: AKPA

Małgorzata Rozenek chce prowadzić "Dzień dobry TVN"? Zdradziła to Wojewódzkiemu

2022-03-15 9:12

We wtorek, 14 marca, w serwisie Onet premierę miał podcast Kuby Wojewódzkiego (59 l.) i Piotra Kędzierskiego (40 l.). Ich pierwszą rozmówczynią była Małgorzata Rozenek-Majdan (44 l.)! Z uwagi na wieloletni konflikt między Wojewódzkim a "Perfekcyjną panią domu" było to ogromne zaskoczenie dla wielu osób. Rozenek-Majdan zdradziła celebrycie kilka niuansów, m.in. opowiedziała o swoich marzeniach zawodowych.

Podcast "WojewódzkiKędzierski" zadebiutował w serwisie Onet 14 marca o 20:00. W trakcie pierwszego odcinka doszło do przełomowego spotkania Kuby Wojewódzkiego i Małgorzaty Rozenek-Majdan! Para celebrytów była skonfliktowana już od wielu lat, dlatego mało kto spodziewał się, że w końcu zakopią topór wojenny. Co więcej, Wojewódzki przeprosił Rozenek-Majdan za wszystkie złe słowa! Podczas rozmowy poruszyli temat wojny na Ukrainie, małżeńskich sprzeczek, leczenia niepłodności, kondycji mediów, a także marzeń zawodowych.

Małgorzata Rozenek-Majdan marzy o prowadzeniu "Dzień dobry TVN"!

Małgorzata Rozenek-Majdan była prowadzącą "Perfekcyjnej pani domu", "Projektu Lady" oraz "Piekielnego hotelu". Jak się okazało, skrycie marzy o tym, by zostać gospodynią jeszcze jednego programu stacji TVN. Chodzi o śniadaniówkę!

- Każdy człowiek związany z mediami ma taki swój wymarzony projekt życia, jakiś program. Masz coś takiego, co chciałabyś zrealizować? - zapytał Wojewódzki.

Prowadzącemu nie od razu udało się namówić Rozenek-Majdan do podzielenia się ze słuchaczami swoim zawodowym marzeniem. Dopiero po chwili kobieta wyznała, że chciałaby zostać prowadzącą "Dzień dobry TVN":

- Umawialiśmy się na szczerość, więc szczerze ci odpowiem. Bardzo bym chciała poprowadzić "Dzień dobry TVN". Mówię poważnie. Chodzę wokół Edwarda [Miszczaka - przyp. red.] z tym tematem od samego początku swojej pracy.

Rozmówczyni Wojewódzkiego i Kędzierskiego wyjaśniła, dlaczego chciałaby pojawić się w roli gospodyni "Dzień dobry TVN". Jako wieloletnia fanka śniadaniówki bardzo doceniała, że prowadzący z takim samym szacunkiem podchodzą zarówno do profesora uniwersyteckiego, jak i niepracującej matki.

- Tak samo jest u nas w życiu. Ku**a, tak wygląda normalny świat - podsumowała.

Zobacz zdjęcia Małgorzaty Rozenek-Majdan w naszej galerii!

Sonda
Będziesz słuchał podcastu "WojewódzkiKędzierski"?
Małgorzata Rozenek nie taka perfekcyjna
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE