Małgorzata Rozenek - Majdan prowadzącą Dzień dobry TVN? Krążą nowe plotki

i

Autor: AKPA/Kurnikowski

Małgorzata Rozenek - Majdan prowadzącą "Dzień dobry TVN"? Krążą nowe plotki

2022-07-11 22:30

Zgodnie z ustaleniami portalu Pomponik.pl Małgorzata Rozenek - Majdan (44 l.) ma zostać nową prowadzącą porannego pasma telewizyjnego "Dzień dobry TVN". Informator pracujący w stacji twierdzi, że TVN "nie miało wyboru". To przeczy ostatnim plotkom, które mówiły o tym, że gwiazda miała popaść w niełaskę władz stacji. Jaka jest prawda? Więcej przeczytacie poniżej!

Małgorzata Rozenek - Majdan poprowadzi "Dzień dobry TVN"? Są nowe plotki

Ostatnio od plotek wokół Małgorzaty Rozenek - Majdan aż huczy. Według ostatnich doniesień gwiazda miała wystąpić w "Tańcu z gwiazdami" w telewizji Polsat, jednak stacja miała przerwać negocjacje. Jednocześnie pojawiły się informacje, że to sama Rozenek - Majdan zrezygnowała z kontraktu. Tymczasem mówiło się także o tym, że prezenterka ma mieć "bana" w TVN, podobno ze względu na konflikt z Kingą Rusin, co miało z kolei nie spodobać się Edwardowi Miszczakowi.

Teraz według ustaleń portalu Pomponik.pl Małgorzata Rozenek - Majdan ma zostać nową prowadzącą porannego pasma telewizyjnego "Dzień dobry TVN", co przeczy poprzednim plotkom. Czy to się potwierdzi, okaże się z czasem, jednak według informatora, pracującego w stacji celebrytka tak długo zabiegała o rolę nowej gospodyni programu, że władze stacji zdecydowały się w końcu ugiąć. Można się nieźle pogubić... Zobaczcie poniżej, co zdradził informator portalu.

Negocjowała z nią sama szefowa wszystkich szefów. Małgorzata od dawna zabiegała o tę pracę. W ostatnim czasie zaczęła nawet publicznie apelować do Edwarda Miszczaka, by dał jej szansę.  - donosił anonimowy informator pracujący w TVN. Czy informacje portalu Pomponik.pl się potwierdzą? 

Jak zmieniała się Małgorzata Rozenek - Majdan przez lata? Zobaczcie w naszej galerii zdjęć poniżej!

Jaruzelska i Rozenek oceniają Zełeńskiego
Sonda
Lubisz oglądać "Dzień dobry TVN"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE