Małgorzata Rozenek-Majdan - zarobki w Tańcu z gwiazdami

i

Autor: AKPA Małgorzata Rozenek-Majdan - zarobki w "Tańcu z gwiazdami"

WOW! Tyle dostanie Małgorzata Rozenek-Majdan za jeden odcinek "Tańca z gwiazdami"!

2022-07-06 5:18

To dopiero niespodzianka! Do tej pory myśleliśmy, że to Krzysztof Rutkowski (62 l.) będzie największą gwiazdą nowej edycji "Tańca z gwiazdami". Okazuje się jednak, że to Małgorzata Rozenek-Majdan (44 l.) może liczyć na najwyższe zarobki za odcinek. Polsatowi bardzo zależało na jej angażu, a umowa była negocjowana do ostatniej chwili. Ostatecznie Perfekcyjna zgarnie ogromną kwotę. Poznajcie szczegóły.

Kto zatańczy w "Tańcu z gwiazdami"? Potwierdzone nazwiska uczestników

Już jesienią startuje kolejna edycja ukochanego przez miliony Polaków „Tańca z gwiazdami”. „Super Express” jako pierwszy przedstawił gwiazdy, które zaprezentują swoje umiejętności taneczne w show Polsatu. Pokazaliśmy również zdjęcia z pierwszego spotkania uczestników, jurorów i tancerzy. Na miejscu obecny był Krzysztof Rutkowski (62 l.), gwiazdor „Pierwszej miłości” Łukasz Płoszajski (44 l.), kolarka Maja Włoszczowska (39 l.), prezenterka Ilona Krawczyńska (30 l.) oraz była gwiazda TVN – Magda Mołek (46 l.).

ZOBACZ: Babcia Barona trafiła do domu opieki. To znana aktorka

Ile Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Rutkowski zarobią na "Tańcu z gwiazdami"

Na miejscu zabrakło Małgorzaty Rozenek-Majdan, bowiem w tamtym momencie była jeszcze w trakcie negocjowania swojej stawki, a umowa nie była jeszcze podpisana. Teraz wiadomo już, że Perfekcyjna dołączyła do popularnego programu. I jak się okazuje, na jednym odcinku zarobi o 5 tys. zł więcej niż prowadzący do tej pory Krzysztof Rutkowski. Na jej konto wpadnie zatem 35 tys. zł tygodniowo.

ZOBACZ: Tylko u nas! Krzysztof Rutkowski z seksowną tancerką na tajnym spotkaniu "Tańca z gwiazdami"

Małgorzata Rozenek odejdzie z TVN do Polsatu?

Jak podało Party, Małgorzata zdecydowała się rozwiązać umową ze stacją TVN, której zawdzięcza swoją popularność. Wszystko wskazuje więc na to, że "Taniec z gwiazdami" to dopiero początek jej przygody z Polsatem i podobnie jak Magdalena Mołek, Rozenek będzie mogła liczyć na nowe programy w konkurencyjnej stacji.

Taniec z gwiazdami - te występy przeszły do historii!
Sonda
Kto jest największą gwiazdą "Tańca z gwiazdami"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE