Magda Mołek będzie gwiazdą Polsatu

i

Autor: Jacek Kurnikowski/AKPA Magda Mołek będzie gwiazdą Polsatu

Magda Mołek będzie gwiazdą Polsatu. Walczy o naprawdę gwiazdorski kontrakt

2022-07-02 5:05

Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał. Magda Mołek (46 l.), która trzy lata temu odeszła z TVN, bo nie chciała być zależna od stacji, właśnie prowadzi rozmowy z Polsatem. Jak dowiedział się „Super Express”, poza „Tańcem z gwiazdami” dziennikarka ma dostać własny program i prowadzić festiwale muzyczne. Mołek walczy o gwiazdorski kontrakt. Za sześć miesięcy pracy może otrzymać nawet 250 tys. zł.

Magda Mołek zniknęła z TVN

W 2019 r. Magda Mołek nieoczekiwanie zniknęła z TVN. Ulubienica widzów miała na siebie inny pomysł. Postanowiła zostać youtuberką i już nigdy więcej nie pracować dla żadnej telewizji.

– Mija rok, odkąd ruszył mój kanał na YouTubie. „W moim stylu” powstał, bo chciałam rozmawiać z ludźmi, którzy mają skrzydła. Bo marzyłam o miejscu w mediach, które będzie moje. Bo nie chciałam się już dłużej przepychać z tymi, którzy „wiedzą lepiej (...) W telewizji funkcjonujesz w pewnym systemie, pracujesz dla kogoś. Są reguły, do których mniej lub bardziej, ale trzeba się dopasować. Telewizja wrzuca cię w formę, pozbawia cię trochę tego bycia sobą- tłumaczyła.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Babcia Barona trafiła do domu opieki. To znana aktorka

Magda Mołek będzie gwiazdą Polsatu

Wszystko wskazuje na to, że Magda po rozmowach z Polsatem zmieniła zdanie i planuje wrócić na ekrany. Okazuje się, że jej udział w „Tańcu z gwiazdami” ma być jedynie początkiem przygody ze stacją. 

– Magda ma zamiar być główną gwiazdą Polsatu. Rozmawia na temat własnego programu – mówi nasz informator.

Gwiazdorski kontrakt Mołek

Jak wiadomo, nie za małe pieniądze. Z naszych informacji wynika, że dziennikarka za jeden odcinek „Tańca z gwiazdami” może zgarnąć nawet 25 tys. zł. Ale to nie koniec. W Polsacie mówi się, że Mołek ma szansę na własny program. Stacja poza Krzysztofem Ibiszem (57 l.) nie ma innej gwiazdy od szczerych rozmów. Magda Mołek z pewnością wniesie świeżość i nowych gości. Jak sama kiedyś pisała – ma wiele pomysłów na siebie. Dodatkowo dziennikarka liczy na to, że podobnie jak Ibisz będzie prowadziła festiwale. Jeśli tak się stanie, jej półroczny kontrakt będzie Polsat kosztował nawet 250 tys. zł. 

Taniec z gwiazdami - te występy przeszły do historii!
Sonda
Śledzisz rozmowy Magdy Mołek w serwisie YouTube?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE