Baron

i

Autor: MARCIN WZIONTEK/SUPER EXPRESS, AKPA

Babcia Barona trafiła do domu opieki. To znana aktorka

2022-07-01 5:39

Aleksander Milwiw-Baron (39 l.) to jeden z najpopularniejszych artystów w kraju, a mimo to niewiele wiadomo o jego życiu prywatnym. Okazuje się, że juror "The Voice of Poland" ma znaną babcię, która grała w takich serialach jak "Świat według Kiepskich" czy "Warto kochać". Jak dowiedział się "Super Express" pani Marlena Milwiw (91 l.) właśnie zamieszkała w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Poznajcie szczegóły.

Babcia Barona zamieszkała w Skolimowie

Dom w Skolimowie, to wyjątkowe miejsce, w którym mieszka niemal 50. pensjonariuszy. Są to ludzie związani ze światem filmowym, teatralnym, światem sztuki i kultury. Każdy z nich ma swój własny pokój i wspaniałą opiekę. W domu spokojnej starości mieszka m.in. Zofia Kucówna (89 l.), znany z serialu "Klan" Andrzej Szopa (70 l.), a także od ubiegłego roku Jerzy Połomski (89 l.). Do tego wyjątkowego grona dołączyła ostatnio babcia Barona, pani Marlena Milwiw, którą ludzie znają między innymi z filmu „Och Karol” czy serialu TVP1 "Warto kochać".

- Pani Marlena ostatnio zamieszkała w naszym domu. To bardzo miła kobieta, która grała w wielu serialach oraz teatrach - mówi nam jedna z mieszkanek.

ZOBACZ: Tak mieszkają GWIAZDY w domu opieki w Skolimowie. Zofia Kucówna pokazała swój pokój [Wideo]

Juror "The Voice of Poland" odwiedza babcię

Jak się okazuje, aktorka świetnie czuje się w swoim nowym domu. Urządziła sobie pokój i nawiązuje nowe relacje. Mimo 91 lat jest w bardzo dobrej formie. Jednak mimo wielu nowych przyjaciół, rodzina cały czas ją odwiedza.

- Pan Baron często odwiedza swoją babcię. To lubiany muzyk - dodaje nasza rozmówczyni.

Gwiazdy pokochały dom opieki w Skolimowie

"Super Express" jest częstym gościem Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. W ubiegłym roku odwiedziliśmy mieszkańców z kamerą. Wszyscy chwalili sobie to wyjątkowe miejsce. Zofia Kucówna, która z pięknego mieszkania w Warszawie przeprowadziła się właśnie do Skolimowa, jest zachwycona swoim nowym domem.

- Ja u siebie w mieszkaniu na Szucha nie miałam tak czysto, jak mam tutaj. Panie sprzątają pokój u mnie raz na tydzień - mówiła „Super Expressowi” znana aktorka.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Fatalne wieści o stanie zdrowia Jerzego Połomskiego. Nie ma już nadziei...

Mieszkańcy pokazali nam swoje pokoje

Od siedmiu lat w domu spokojnej starości mieszka również małżeństwo – aktorka Agnieszka Byrska-Zaczyk (89l.) i tenor operowy Zdzisław Zaczyk (97 l.). Każde z małżonków ma własny pokój i cieszy się, że może korzystać z pięknego ogromy, który otacza dom.

– Decyzja o tym, żeby tu zamieszkać i że tu będziemy kończyć nasze życie, była absolutnie nasza wspólna – mówiła nam pani Agnieszka. – W Skolimowie żyjemy absolutnie beztrosko, wszystko mamy załatwione, obsługa jest znakomita. Sprawdzałam inne domy opieki i nigdzie nie ma takiego domu jak ten. Może są bardziej wysprzątane, ale nigdzie nie ma takiego klimatu, jaki jest w domu, gdzie znajdują się pozostawione po wielkich aktorach meble, drobiazgi. To miejsce trzeba hołubić, cenić i nie wolno tego zniszczyć – zapewniała.

Tak mieszkają GWIAZDY w domu opieki. "Super Express" sprawdził na własne oczy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE