Kto będzie prowadzić Dzień dobry TVN z Rozenek?

i

Autor: AKPA Kto będzie prowadzić "Dzień dobry TVN" z Rozenek?

Spodziewaliście się?

Kto będzie prowadzić "Dzień dobry TVN" z Rozenek? Jednak nie Majdan! Wyciekło nazwisko

2022-07-26 8:18

Fani z zaciekawieniem czekają na debiut Małgorzaty Rozenek (44 l.) w "Dzień dobry TVN". Mówiło się, że może ona poprowadzić poranne pasmo w duecie z Majdanem. Okazuje się jednak, że będzie to kto inny... Z kim Rozenek będzie występować w "DDTVN"? Padło nazwisko!

Małgorzata Rozenek w ostatnim czasie nie narzeka na brak zajęć. Niedawno celebrytka zakończyła przeprowadzkę do wynajmowanej willi, za którą płaci 30 tysięcy złotych miesięcznie. Sporo mówiło się także o jej udziale w "Tańcu z gwiazdami", ostatecznie jednak nie zobaczymy jej w tanecznym show. Pojawiła się jednak informacja, że Małgorzata Rozenek poprowadzi "Dzień dobry TVN", co było jej zawodowym marzeniem. 

Kto poprowadzi "Dzień dobry TVN" z Małgorzatą Rozenek?

Jak donosi Pudelek, Rozenek wciąż nie podpisała umowy, jednak to, że poprowadzi "Dzień dobry TVN", jest już niemal pewne. Pod znakiem zapytania pozostawało, kto zostanie jej ekranowym partnerem. 

W pierwszej chwili każdy myśli pewnie o Radku Majdanie, ale produkcja nie uważa, że prowadzenie śniadaniówki to zadanie, z którym były piłkarz by sobie poradził. Rozważają kilka nazwisk. Głównym kandydatem na jej partnera jest w tym momencie Krzysztof Skórzyński - mówiło źródło Pudelka.

Zgodnie z przeciekami przekazanymi przez informatora w połowie sierpnia odbędą się zdjęcia próbne Małgorzaty Rozenek z kandydatami, którzy mają szanse na prowadzenie "Dzień dobry TVN" z żoną Majdana. Pomogą one w podjęciu decyzji, kto będzie występować w duecie z celebrytką.

W połowie sierpnia Małgorzata ma mieć zdjęcia próbne ze wszystkimi kandydatami. Ostateczna decyzja ma zapaść lada dzień, ponieważ oficjalne ogłoszenie nowej pary prowadzących ma nastąpić na ramówce TVN, która zaplanowana jest na 28 sierpnia - zdradził informator portalu.

Krzysztof Skórzyński: kto to?

Krzysztof Skórzyński jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego. To dziennikarz, który debiutował w radiu TOK FM, a od 2006 roku związany jest z TVN-em. W 2010 roku rozpoczął współpracę z redakcją "Faktów", zaś w latach 2020-2021 na antenie TVN24 emitowano jego program publicystyczny "Sprawdzam". W 2021 roku, po głośnej aferze, w wyniku której w sieci ujawniono maile, które rzekomo wymieniał z Michałem Dworczykiem, został odsunięty od obowiązków. Ponadto Krzysztof Skórzyński występował w "Mask Singer".

Sonda
Lubisz oglądać "Dzień dobry TVN"?
Małgorzata Rozenek-Majdan dosadnie o swojej matce: "Krytykuje wszystko"
Nasi Partnerzy polecają