Rozenek w Dzień dobry TVN ponownie w ogniu krytyki

i

Autor: AKPA/Piętka Mieszko, Kurnikowski Rozenek w "Dzień dobry TVN" ponownie w ogniu krytyki

Mają rację?

Rozenek w "Dzień dobry TVN" ponownie w ogniu krytyki. Internauci są bezlitośni! "Porażka"

2022-10-07 8:30

Choć było to spełnieniem jej zawodowych marzeń, po kolejnych występach w "Dzień dobry TVN" Małgorzata Rozenek (44 l.) musi mierzyć się z krytyką ze strony widzów programu. Tym razem poszło o... stylizację, w której pokazała się w śniadaniówce. Internauci wytykają, że jest ona co najmniej niestosowna. "Porażka" - oceniają.

Małgorzata Rozenek-Majdan debiutowała w telewizji jako prowadząca program "Perfekcyjna pani domu" i z miejsca podbiła serca widzów. Charyzmatyczna celebrytka w kolejnych latach brylowała jako jedna z gwiazd TVN-u, występując m.in. w takich programach jak "Projekt Lady", "Iron Majdan", "Azja Express" czy "Project Runway", a niedawno - "Poczuj się jak Małgosia Rozenek" i "Rozenek cudnie chudnie". 

Przed kilkoma miesiącami celebrytka wyznała, że jej zawodowym marzeniem jest prowadzenie "Dzień dobry TVN". Udało jej się spełnić również ten cel - pod koniec sierpnia zadebiutowała w popularnej śniadaniówce. Według medialnych pogłosek, jej pierwszy występ w "Dzień dobry TVN" z Krzysztofem Skórzyńskim został oceniony jako udany, choć szefostwo miało kilka uwag do nowej prowadzącej. Małgorzata Rozenek już pracuje nad drobnymi niedociągnięciami, takimi jak częste poprawianie włosów, postanowiła nawet poprawić dykcję i korzysta z pomocy specjalistów, logopedy i foniatry

Nowa gwiazda "Dzień dobry TVN" ma na swoim koncie już kilka wpadek. Wygląda na to, że właśnie zaliczyła kolejną - tym razem modową... Na instagramowym profilu programu pojawiło się zdjęcie Małgosi Rozenek i Krzysztofa Skórzyńskiego z planu "DDTVN". Pozująca do niego prezenterka ubrana jest w bluzkę z odkrytymi ramionami oraz dużym dekoltem. Stylizacja Rozenek najwyraźniej nie spodobała się internautom...

"Strój raczej nieadekwatny do pracy. Bo w końcu to miejsce pracy tej pani", "Stylizacja chyba nietrafiona", "Porażka", "Stylizacja super, ale nie na wizję poranną", "Ten ubiór p. Rozenek nie pasuje, to jest telewizja śniadaniowa, a nie spotkanie towarzyskie w kawiarni", "Ten strój trochę nie pasuje do tego typu programu", "Pani Rozenek znowu pomyliła okoliczności" - zwracają uwagę w komentarzach. Co niektórzy posunęli się o krok dalej, wytykając prowadzącej "DDTVN" jej dotychczasowe wpadki, a także zauważając, że nie są przekonani do nowej prowadzącej. 

Co sądzicie o stylizacji Małgorzaty Rozenek w "Dzień dobry TVN" - podoba Wam się czy uważacie ją za nietrafioną? Napiszcie w komentarzach.

Sonda
Podoba ci się Małgorzata Rozenek-Majdan jako prowadząca "Dzień Dobry TVN"?