Artyści. Serial TVP zrobi furorę w USA?

2017-10-21 13:00

Dzięki podpisaniu przedwstępnej umowy, serial TVP "Artyści" ma szansę pojawić się na amerykańskim rynku filmowym! Sprzedaż praw do emisji przyniesie spore korzyści. Oprócz "Artystów" planowane jest rozporzechnienie również innych seriali polskiej produkcji. Sprawdź, które zostały wybrane!

Serial "Artyści" pojawi się w USA?

Podczas największych, światowych targów telewizyjnych MIPCOM 2017 pojawiło się również TVP. Wybrane do zaprezentowania zostały: "Wojenne dziewczyny", "Komisja mordesrtw", "Miasto skarbów", "Korona królów". Tymczasem to odnośnie "Artystów" TVP podpisało umowę przedswstępną z "Intrigue Enrtertaiment":

- To bardzo ważne, że Telewizja Polska jest obecna na najważniejszych światowych targach takich jak MIPCOM. Nasze produkcje cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Zwłaszcza seriale. Podpisany kontrakt świadczy o tym, że warto rozwijać produkcje jako gotowe formaty. Umowa zawarta z firmą Intrigue Entertaiment jest tego dowodem. Producent amerykański przygotuje pilota adaptacji serialu „Artyści”, którego zaproponuje wszystkim największym stacjom w USA – powiedział , jak podaje "Telemagazyn", Maciej Stanecki, Członek Zarządu TVP S.A.

Przeczytaj: Drogi wolności. Nowy serial TVP1

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1326: Ala zniszczy Pawłowi życie

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE