Asia i Kamil z Rolnik szuka żony 8 ujawnili termin ślubu!

i

Autor: FB/@rolnikszukazonytvp, Instagram/@joasia.wielgosz

Wspaniałe wieści!

Asia i Kamil z "Rolnik szuka żony 8" ujawnili termin ślubu! Pokazali też miesięczną córeczkę

2022-11-25 10:25

Asia i Kamil to para, która znalazła miłość w 8. edycji programu "Rolnik szuka żony". Zakochani zaręczyli się w finałowym odcinku show, a pod koniec października 2022 roku powitali na świecie córeczkę. Świeżo upieczonych rodziców odwiedził Mateusz Szymkowiak z "Pytania na śniadanie". Asia i Kamil pokazali Antosię i... zdradzili termin ślubu!

Kamil i Asia poznali się dzięki 8. edycji show "Rolnik szuka żony". Mężczyźnie spodobał się list, który Joanna do niego napisała i postanowił zaprosić ją na spotkanie. Niedługo później kobieta zamieszkała w jego gospodarstwie, gdzie poznawali się pod okiem kamer. Asia od początku deklarowała, że mimo młodego wieku (miała wówczas 22 lata), jest gotowa na ślub i założenie z Kamilem rodziny. Chłopak był jednak zainteresowany Justyną i to w niej widział swoją faworytkę. Po tym, jak ta postanowiła opuścić jego gospodarstwo, skoncentrował się na Joannie. Jeszcze zanim wizyta dziewczyny w jego domu dobiegła końca, wyznał, że czuje, jakby znał ją od dawna. Para zakochała się w sobie bez pamięci. Do zaręczyn doszło w finałowym odcinku 8. edycji "Rolnik szuka żony". Później Asia i Kamil zapowiedzieli, że nie spieszą się ze ślubem i planują ceremonię dopiero w 2023 roku. 

Asia i Kamil z 8. edycji "Rolnik szuka żony" zdradzili termin ślubu!

We wrześniu 2022 roku Joanna ogłosiła za pośrednictwem Instagrama, że ona i Kamil spodziewają się dziecka. Ich córka, Antosia, przyszła na świat pod koniec października. Świeżo upieczonych rodziców odwiedził Mateusz Szymkowiak, reporter "Pytania na śniadanie". Para opowiedziała o swoich pierwszych miesiącach już we troje. Zakochani zdradzili również termin ślubu!

- Ślub będzie w przyszłym roku we wrześniu, jest już zaplanowany - powiedział Kamil, a Asia dodała, że planują zaproszenie ponad 150 osób. 

Narzeczona Kamila pochwaliła się również, że jej suknię ślubną szyje znany projektant mody

- Suknia będzie w stylu boho ze względu na to, że ślub mamy mieć w stylu rolnikowym. Będzie ją szył Maciej Domański - powiedziała.

Para zdradziła również, gdzie odbędzie się wesele. Asia i Kamil postawili na Wielkopolskę, czyli rodzinne strony dziewczyny.

Zobaczcie nagranie z odwiedzin Mateusza Szymkowiaka u świeżo upieczonych rodziców!

Sonda
Czekasz na odcinek finałowy 9. sezonu "Rolnik szuka żony"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają