Aleksandra Żebrowska, Michał Żebrowski

i

Autor: AKPA / Krzemiński Jordan

Nagi skandal

Awantura o nagiego Michała Żebrowskiego! Żona odpowiada oburzonej fance

2023-03-15 13:22

Jest ciąg dalszy wielkiej awantury o nagiego Michała Żebrowskiego! Żona gwiazdora nie wytrzymała i pociągnęła ten temat po tym, jak jedna z fanek oburzyła się pod pamiętnym wpisem Aleksandry Żebrowskiej. A wszystko przez to, że żona aktora z okazji Dnia Mężczyzny pokazała go całkowicie nagiego!

Aleksandra Żebrowska przerywa milczenie po awanturze o nagiego Michała Żebrowskiego! Mówi, że szuka mu już nowej żony

Aleksandra Żebrowska rozmiłowała się w mediach społecznościowych i chętnie prezentuje tam swoje życie z Michałem Żebrowskim. Aż do ostatniego Dnia Mężczyzny niemal nikt nie podejrzewał jednak, jak daleko zajdą sprawy. Aleksandra Żebrowska opublikowała wtedy na swoim koncie na Instagramie zdjęcie całkowicie nagiego Michała Żebrowskiego, zasłaniając jedynie jego męskość wysuniętym tuż przed telefon palcem, a sutki męża skrywając pod rysunkowymi tulipanami... Jedni byli ubawieni po pachy, drudzy zgorszeni, inni zniesmaczeni. A Aleksandra Żebrowska postanowiła skomentować te komentarze! A właściwie jeden, od szczególnie oburzonej fanki, która napisała: "Pani Aleksandro, pani nie ma wstydu. I tego ze sfery intymnej życia i wstydu, aby niszczyć dobre imię pani męża. Aż cisną mi się słowa na klawiaturze, że pani nie zasłużyła na takiego męża! Pani jest niepoważna i zdaje się totalnie nieświadoma, co pani robi swojemu mężowi (...). Pani doszczętnie niszczy dorobek artystyczny męża, kogoś wielkiego w świecie filmu, seriali i teatru".

"Ja przeglądająca ogłoszenia, w poszukiwaniu kobiety autentycznie odpowiedniej dla mojego męża"

Co odpowiedziała tej obserwatorce Aleksandra Żebrowska? Żona gwiazdora zamieściła zdjęcie, na którym siedzi po turecku, przeglądając gazetę. "Ja przeglądająca ogłoszenia, w poszukiwaniu kobiety autentycznie odpowiedniej dla mojego męża, która będzie godnie pełniła funkcję jego żony, nie niszcząc przy tym doszczętnie jego dorobku artystycznego ani dobrego imienia — a przede wszystkim, nigdy niemyślącej o seksie z nim" - ironizowała Żebrowska, pokazując też komentarz, do którego się w taki sposób odnosiła.

Sonda
Lubisz Olę Żebrowską?

QUIZ. Te celebrytki nie wyglądają na swój wiek. Będziesz zaskoczony!

Pytanie 1 z 10
Ile lat ma Edyta Górniak?
Edyta Górniak
Żona Żebrowskiego nago z dzieckiem. Nie uwierzycie, co robi. Szokujące zdjęcie!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany