Marta Linkiewicz i Lil Masti

i

Autor: East News Marta Linkiewicz i Lil Masti

Awantura podczas konferencji FAME MMA 4: Wulgarna Linkiewicz ostro o WIBRATORZE

2019-05-20 14:06

Fame MMA to wydarzenie sportowe, podczas którego na ringu walczą ze sobą celebryci. Czwarta odsłona tej imprezy zbliża się wielkimi krokami. W poprzedniej edycji, największą popularnością cieszyła się walka Marty Linkieiwcz z Esmeraldą Godlewską. Tym razem, wulgarna celebrytka zmierzy się z Lil Masti. Zobaczcie, co wydarzyło się podczas konferencji prasowej. Było naprawdę GORĄCO!

Podczas Fame MMA 4, na ringu kolejny raz zaprezentuje się Marta Linkiewicz. Ostatnio w Atlas Arenie, wulgarna patocelebrytka szybko znokautowała Esmeraldę Godlewską. Przed konferencją, gwiazda internetu nie przebierała w słowach grożąc swojej rywalce. Niestety, Godlewska okazała się silna tylko w mowie i przegrała pojedynek.

Zobacz także: Fame MMA. Godlewska do Linkiewicz: Jeszcze sperma ci się odbija z imprezy. WIDEO

W czwartej odsłonie sportowego wydarzenia, Linkiewicz powróci. Tym razem zmierzy się ze słynną Anielą Bogusz. Celebrytka kojarzona była w sieci jako SexMasterka. Nagrywała na YouTube filmy związane z tematyką seksu. Niedawno zerwała z tym wizerunkiem i zajęła się muzyką. Robi karierę pod pseudonimem Lil Masti. - Marta, Martita, Ty wiesz, że ja Cię kocham, Ty wiesz, że ja Cię uwielbiam. Ja nie mam z Martą żadnej spiny (...) ale to, co pokazałyście po walce (...) zbezcześciłyście imię kobiet, sponiewierałyście płeć żeńską i ja jestem tutaj teraz po to, żeby to naprawić, żeby pokazać klasę! - uzasadniła swój udział w pojedynku Lil Masti.

Zobacz także: Fame MMA 4. Linkiewicz zawalczy ze słynną skandalistką Godlewska to przy niej pikuś [WIDEO]

Wyświetl ten post na Instagramie.
Kto oglądał? Jak wrażenia? ? #teamlilmasti Post udostępniony przez lilmasti (@lilmasti)

W niedzielę 19 maja miała miejsce konferencja poświęcona Fame MMA 4. W spotkaniu wzięły udział obydwie rywalki. Oprócz mocnych słów doszło także do rękoczynów. Publiczność była świadkami prawdziwej awantury. Linkiewicz oblała wodą Anielę, a ta wręczyła rywalce słownik poprawnej polszczyzny i balkonik na kółkach. Między zawodniczkami doszło też do ostrej wymiany zdań: - Ja zawsze, całe swoje życie podczas tej kariery (...) gdzieś tę siłę kobiet chciałam pchać do przodu - wyznała Lil Masti. Na co ostro zareagowała patocelebrytka: - Nagrywając filmiki jak k***a (...) sobie wsadzić wibrator w c*pę? To, to chciałaś przekazać ludziom?!

Zobacz także: TYLKO U NAS! Znamy uczestników FAME MMA 4 | Vlog Andrzeja Kostyry

Wyświetl ten post na Instagramie.
aha okok w ten sposób ?????????????? Post udostępniony przez Marta Linkiewicz (@linkimaster)
Nasi Partnerzy polecają