Tak się zmieniał Krzysztof Ibisz

i

Autor: AKPA

Porażająca kwota

Aż nas zamurowało, jak usłyszeliśmy, ile składki ZUS płaci Krzysztof Ibisz! "Płacę, bo myślę o przyszłości..."

2023-07-03 21:13

Krzysztof Ibisz (58l.) to jeden z najbardziej popularnych polskich prezenterów telewizyjnych. Choć gwiazda Polsatu nie zamierza wybierać się na emeryturę w najbliższej przyszłości, to ostatnio wyznał, ile co miesiąc odkłada na składki ZUS. Ta kwota robi wrażenie! Poznajcie szczegóły!

Krzysztof Ibisz od lat jest jedną z najpopularniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Prezenter od wielu lat jest związany z telewizją Polsat. Prowadził najpopularniejsze teleturnieje i głośne imprezy muzyczne. Widzowie doskonale znają go z programów, takich jak “Gra w ciemno”, “Awantura o kasę”. Choć gwiazda Polsatu nie myśli na razie o odejściu na emeryturę, to ostatnio podzielił się ze światem, ile co miesiąc odkłada na ZUS.

Takie składki odprowadza Krzysztof Ibisz. Prezenter myśli o przyszłości!

- Nigdy nie przejdę na emeryturę, wszyscy, którzy mnie znają, to wiedzą. Mam ciągle w głowie nowe pomysły, wciąż czegoś nowego mi się chce i wciąż nowych rzeczy chcę się uczyć. Lubię aktywność, a każdy dzień przynosi mnóstwo pomysłów, wyzwań, które realizuję. Więc nie sądzę, żebym kiedyś sobie usiadł przy kominku i tylko wspomina - powiedział w rozmowie z "Faktem". 

Prezenter zdradził również, ile jak wysoka jest jego składka ZUS.

- Płacę wysokie składki. Jestem przedsiębiorcą, więc płacę wszystko. Co miesiąc przelewam na ZUS około 2650 zł. Wiem, że kiedyś mogę być niemile zaskoczony wysokością emerytury, ale płacę, bo myślę o przyszłości - podsumował.

A Wy, boicie się swojej emerytury?

Zobacz poniższą galerię: Krzysztof Ibisz cieszy się synkiem 

Krzysztof Ibisz z malutkim synkiem nad morzem
Sonda
Obawiasz się kwoty swojej emerytury?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają