Barbara Kurdej-Szatan

i

Autor: AKPA / Gałązka

SZOK

Barbara Kurdej-Szatan straciła pracę! A miło być tak pięknie...

2022-12-14 12:47

Barbara Kurdej-Szatan (37 l.) i kilka innych gwiazd ma powody do niezadowolenia. "Poranny rogal", którego emisja wystartowała na antenie Zoom TV w lipcu, znika z anteny i niewykluczone, że na zawsze. Powód? Niskie wyniki oglądalności.

Barbara Kurdej-Szatan była niegdyś gwiazdą, która wyskakiwała wręcz z przysłowiowej lodówki. Czy mimo to narzekała na nadmiar pracy? Absolutnie nie! Pewne jej zachowania sprawiły jednak, że Telewizja Polska zakończyła z nią liczne współprace (przestała prowadzić "The Voice of Poland" czy "Sylwestra Marzeń" oraz straciła posadę w "M jak miłość"). Wizerunek aktorki ucierpiał na tyle, że na jakiś czas usunęła się w cień, ale wróciła do pracy w telewizji - w lipcu została gospodynią "Porannego rogala", który miał być konkurencją dla innych dwóch znanych śniadaniówek. Czas pokazał jednak, że nawet tak znana gwiazda jak Kurdej-Szatan, nie jest w stanie przyciągnąć znaczącej liczby widzów. Razem z mężem i innymi celebrytami musiała pożegnać się z fuchą w porannym show.

Barbara Kurdej-Szatan straciła pracę! A miło być tak pięknie...

Powołując się na słabe wyniki oglądalności, informacje o zakończeniu produkcji "Porannego rogala" jako pierwszy podał serwis Wirtualne Media. Ostatni odcinek śniadaniówki Zoom TV wyemitowany został dwa dni temu.

- Średnia widownia emisji premierowych wydań cyklu w okresie od 4 lipca do 12 grudnia br. wyniosła 5,7 tys. osób - czytamy na stronie.

Choć wyniki, porównując je do tych z pierwszych odcinków, nieco wzrosły, szefostwo telewizji nie było nimi usatysfakcjonowane i zadecydowało o zdjęciu programu z anteny. Na większe zainteresowanie "Porannym rogalem" nie wpłynęły nawet duety znanych prowadzących. Pracę stracili: Kajra, Sławomir, Katarzyna Pakosińska i jej mąż, Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, Jacek Kawalec, Krzysztof Skiba, Katarzyna Zielińska i jej koleżanka czy znani z kabaretu pod Wyrwigroszem Łukasz i Beata Rybarscy.

Spodziewaliście się takiego obrotu sprawy?

Sonda
Lubisz Basię Kurdej-Szatan?
Nasi Partnerzy polecają