Basia Kurdej-Szatan przyznała się do alkoholu i brania narkotyków. Huczne imprezy z gwiazdą

2021-12-01 5:45
Szokujące wyznanie Kurdej-Szatan
Autor: SE

Takiej jej nie znaliśmy. O Barbarze Kurdej-Szatan (36 l.) od kilku tygodni mówi cała Polska. Wszystko za sprawą skandalicznej wypowiedzi na temat Straży Granicznej. Teraz aktorka znów da wszystkim powód do komentarzy. W swojej książce „Jak to się stało?” Barbara Kurdej-Szatan opisała swoje przygody z alkoholem i narkotykami.

Barbara Kurdej-Szatan w swojej książce "Jak to się stało?" bez lukru opowiada o swoim dzieciństwie, szkolnych czasach i drodze do kariery. Przyznała, że jest imprezową duszą.

„Od zawsze lubiłam imprezować, i to z rozmachem. Do dzisiaj mam tak, że nie zastanawiam się za dużo, nie analizuję, czy powinnam tańczyć do rana albo wypić kolejnego drinka, tylko bawię się w najlepsze, nie martwiąc się na zapas. I tak było z eksperymentowaniem, próbowaniem zakazanego owocu, przekraczaniem granic, kiedy byłam nastolatką. Dzisiaj myślę, że czasami przesadzałam” – czytamy w biografii gwiazdy.

NIE PRZEGAP: Barbara Kurdej-Szatan jednak NIE ZNIKNIE z ekranów! Co za wieści

W liceum Basia Kurdej-Szatan znalazła się w bardzo zabawowej grupie znajomych. Gdy urządzali imprezę, schodziło się pół Opola, w którym dorastała Kurdej. To tam po raz pierwszy pojawiły się mocniejsze używki.

„Eksperymentowaliśmy z alkoholem. Przed imprezami piliśmy wódkę, a później jeszcze drinki w klubie. Jeździliśmy też na imprezy techno, na których pojawiały się narkotyki. Raczej mnie do nich nie ciągnęło. Czasem czegoś spróbowałam, ale bardziej dla towarzystwa i nowego doświadczenia” – przyznała się Basia Kurdej-Szatan. „Kiedy pierwszy raz zapaliłam trawkę, miałam wrażenie, że zasnęłam. W tym śnie dostałam ataku śmiechu. Dosłownie nie mogłam przestać” – opowiadała w książce.

Jak jednak zapewnia, były to tylko eksperymenty i nie uzależniła się od żadnej z używek.

„Nie mam skłonności do nałogów. Popalam papierosy od końca podstawówki, ale nigdy się nie uzależniłam. Mam za to mocną głowę, przez co zawsze mi się wydawało, że nie muszę się zbytnio ograniczać z alkoholem” – stwierdziła Basia.

Sonda
Czy Barbara Kurdej-Szatan odzyska reputację w mediach?
Edyta Górniak wyciąga rękę do Dody i do Dariusza Krupy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE