Barbara Kurdej-Szatan jednak NIE ZNIKNIE z ekranów! Co za wieści

2021-11-29 5:09
Basia wystąpi razem z mężem
Autor: Akpa Basia wystąpi razem z mężem

Takiego obrotu sprawy chyba nikt się nie spodziewał. Wydawało się, że po zwolnieniu z TVP i serialu "M jak miłość" Barbara Kurdej-Szatan zniknie z ekranów. Tak się jednak nie stanie. Jeszcze w grudniu zobaczymy ją w kilku propozycjach od konkurencyjnej stacji. Znamy szczegóły!

Barbara Kurdej-Szatan została zwolniona z "M jak miłość" przez samego prezesa Telewizji Polskiej. Powodem był bardzo emocjonalny wpis o Straży Granicznej. Jakby tego było mało - pojawiły się plotki, że straci kontrakt reklamowy z operatorem sieci komórkowej. Okazało się, że to nieprawda i gwiazda przez jakiś czas może być spokojna - przynajmniej w tej kwestii. Co jednak z pojawianiem się w serialach i programach rozrywkowych? Tutaj rękę do aktorki wyciągnął Polsat. Co więcej, pomoże także jej mężowi, Rafałowi. 

Szczegóły pod galerią.

Los uśmiechnął się do Basi Kurdej-Szatan. Nieoczekiwany zwrot w karierze gwiazdy "M jak miłość"

Basia wystąpi w rodzinnym musicalu Polsatu "Świat pełen niespodzianek”. Stacja zaangażowała do projektu bliskich sobie piosenkarzy i aktorów. Co więcej - obok niej pojawi się wspomniany Rafał Szatan! Premiera zapowiedziana jest na drugą połowę grudnia, w tym samym czasie zostanie pokazany świąteczny odcinek programu "Twoja twarz brzmi znajomo" z jej udziałem. Wygląda więc na to, że teraz będziemy oglądać Kurdej-Szatan w Polsacie.

Dla przypomnienia - ostatni odcinek serialu TVP 2 jej udziałem już 6 grudnia. Grana przez nią Joanna po zaręczynach wyjedzie z Polski. 

Gwiazdy "M jak miłość" murem za Kurdej-Szatan. Aktorka w końcu pisze o nadziei

Barbara Kurdej-Szatan ostatni raz w M jak miłość. Joasia odejdzie zakochana w Leszku i wreszcie szczęśliwa!
Sonda
Czy Barbara Kurdej-Szatan odzyska reputację w mediach?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE