Poznaliśmy prawdę o kontrakcie Kurdej-Szatan z Play! Nowe informacje rozwścieczą wielu!

2021-11-25 18:00
Play jednak nie zrezygnuje z Kurdej-Szatan?! Jej kontrakt trwa, nowe szczegóły!
Autor: YouTube/Play Play jednak nie zrezygnuje z Kurdej-Szatan?! Jej kontrakt trwa, nowe szczegóły!

W środę media obiegły doniesienia o tym, że Play nie ma zamiaru kontynuować współpracy z Basią Kurdej-Szatan. Wielu klientów domaga się jej zwolnienia i nawołuje do bojkotu operatora. Wiadomość o tym, że firma chce zrezygnować z aktorki musiała ucieszyć jej przeciwników. Wygląda jednak na to, że ich radość może być przedwczesna. Poznaliśmy prawdę o kontrakcie Kurdej-Szatan z Play.

Basia Kurdej-Szatan mierzy się obecnie z poważnymi konsekwencjami po wulgarnym wpisie o strażnikach granicznych. Straciła już pracę w "M jak miłość" i konsekwentnie traci kolejne źródła dochodu. Aktorka od ośmiu lat jest twarzą sieci komórkowej Play, która przeżywa obecnie prawdziwy bojkot klientów, domagających się jej zwolnienia. W Poznaniu przed placówkami operatora porozklejano plakaty, nawołujące do rezygnacji z usług tej firmy.

NIE PRZEGAP: Rafał Królikowski ujawnia prawdę o relacji z Małgorzatą Ostrowską-Królikowską. "Potrzeba czasu, żeby ta rana się zagoiła"

Play dość lakonicznie odniósł się do afery z wpisem Kurdej-Szatan: - Widzimy, jak duże poruszenie wywołały niektóre treści zamieszczane przez Panią Barbarę Kurdej-Szatan (…) Wiadomości publikowane na jej prywatnych profilach w mediach społecznościowych wyrażają jej opinię i nie są w żadnym wypadku stanowiskiem Play - napisano w oświadczeniu. 

W środę portal Pudelek poinformował, że Play ma zamiar zakończyć współpracę z Kurdej-Szatan, gdy tylko wygaśnie jej kontrakt. Ponoć mają już dosyć zamieszania i awantur, w które wdaje się aktorka. W czwartek Wyborcza poinformowała, że Play nie zerwie kontraktu z Basią Kurdej-Szatan. Dziennikarze skontaktowali się z aktorką, która nie chciała komentować tych doniesień. 

Zwrócili się więc do agencji DB4 Management, która obsługuje Play. Firma poinformowała, że Basia Kurdej-Szatan nadal będzie pojawiać się w spotach reklamowych operatora.

- Kontrakt pani Kurdej-Szatan z siecią Play trwa. Spoty w ramach kampanii „Gwiazdy przeszły do Play" są nadal nagrywane zgodnie z harmonogramem i będą nagrywane przynajmniej do końca roku. Współpraca nie została zerwana - powiedział Wyborczej Kuba Szwedowski z DB4. 

NIE PRZEGAP: Po zwolnieniu z "M jak miłość" szybko znalazła nowe zajęcie. Serialowa Marzenka zaskoczyła fanów

Sonda
Czy Play powinien zakończyć współpracę z Kurdej-Szatan?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE