Los uśmiechnął się do Basi Kurdej-Szatan. Nieoczekiwany zwrot w karierze gwiazdy "M jak miłość"

2021-11-27 5:46
Barbara Kurdej-Szatan. Gwiazdy M jak miłość wspierają aktorkę
Autor: AKPA Barbara Kurdej-Szatan. Gwiazdy "M jak miłość" wspierają aktorkę

Barbara Kurdej-Szatan (36 l.) miała ostatnio trudny czas. Po emocjonalnym wpisie o Straży Granicznej spadła na nią lawina hejtu. Gwiazda straciła także rolę w „M jak miłość”. Z ulubienicy widzów stała się jedną z najbardziej krytykowanych osób w show-biznesie. Na szczęście i dla niej wyszło słońce.

Wszyscy poznaliśmy Basię Kurdej-Szatan jako uroczą blondynkę z reklam jednego z operatorów sieci komórkowej. Pojawiły się plotki, że i ten kontrakt straciła przez swój wpis. - Kontrakt pani Kurdej-Szatan z siecią Play trwa. Spoty w ramach kampanii „Gwiazdy przeszły do Play" są nadal nagrywane zgodnie z harmonogramem i będą nagrywane przynajmniej do końca roku. Współpraca nie została zerwana - oświadczył Kuba Szwedowski, manager aktorki.

Również Polsat „dał jej szansę” i zaprosił do specjalnego odcinka show „Twoja twarz brzmi znajomo”, który zobaczymy tuż przed Bożym Narodzeniem. Zdaje się, że to wszystko pozytywnie wpływa na kondycję psychiczną Basi, która obawiała się o swoje finanse i dalszą karierę.

„Dziś nad Warszawą wyszło słońce. Dziękuję Wam za ogrom wiadomości i dobrej energii. Czytam je wszystkie po kolei.. i nadzieja we mnie rośnie… na wszelkie dobro” - napisała na Instagramie przy pierwszym selfie od 6 listopada. 

Magda Mołek pociesza Basię Kurdej-Szatan. Koniec aktorki w "M jak miłość" coraz bliżej

Przypominamy, że wkrótce do sprzedaży trafi pierwsza biografia Barbary Kurdej-Szatan. Ostatnie wydarzenia popsuły aktorce jej promocję

- Baśka jest załamana, bo teraz nie może promować książki nawet na Instagramie. Bo co napisze, to jest hejt - powiedział Pudelkowi specjalista od wizerunku gwiazd.

- Nie wiadomo, czy cała książka jest już wydrukowana, ale prawdopodobnie tak. Baśka i autorka wywiadu są załamane, że zbiegło się to z aferą. Najchętniej wstrzymałyby się z tą książką, dopisały jakiś rozdział o tej aferze i hejcie za jakiś czas, jak sytuacja się uspokoi. Zarówno wokół niej, jak i na granicy - dodaje źródło portalu.

Gwiazdy "M jak miłość" tracą pracę! Wszystko przez Basię Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan ostatni raz w M jak miłość. Joasia odejdzie zakochana w Leszku i wreszcie szczęśliwa!
Sonda
Czy Barbara Kurdej-Szatan odzyska reputację w mediach?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE