Beata Kozidrak wyrusza w trasę koncertową!

i

Autor: AKPA/Baranowski Beata Kozidrak wyrusza w trasę koncertową!

Beata Kozidrak wyrusza w trasę koncertową! Ceny biletów zwalają z nóg

2022-06-23 14:33

Beata Kozidrak (62 l.) poinformowała, że wyrusza w trasę koncertową. Zagra nie tylko w Polsce, ale i w Stanach Zjednoczonych! Fani nie posiadają się ze szczęścia, przeszkodę mogą stanowić jednak... ceny biletów na koncerty Bajmu. Za niektóre miejsca trzeba zapłacić naprawdę sporo!

Beata Kozidrak: skandal, wyrok

Beata Kozidrak we wrześniu 2021 roku znalazła się w centrum skandalu. Podczas policyjnej kontroli wyszło na jaw, że wokalistka Bajmu prowadziła samochód, będąc pod wpływem alkoholu. Tuż po zdarzeniu Kozidrak przekonywała, że poniesie konsekwencje swojego błędu, jednak gdy w październiku 2021 roku usłyszała wyrok, uznała, że jest on zbyt surowy, i odwołała się. 

Ostatnia rozprawa odbyła się 4 maja 2022 roku, w dniu urodzin Beaty Kozidrak (nie zjawiła się we wcześniejszym, marcowym terminie). Decyzją sądu artystka ma zapłacić 20 tys. zł świadczenia na Fundusz Pomocy Pokrzywdzonym, 50 tys. zł grzywny, otrzymała również zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na okres 5 lat. Wyrok może jednak wciąż ulec zmianie, prokuratura nazwała go bowiem "rażąco łagodnym" i wniosła apelację do Sądu Okręgowego w Warszawie.

Trasa koncertowa Bajmu. Ile kosztują bilety?

Choć nad Beatą Kozidrak wciąż wisi widmo zaostrzenia wyroku, gwiazda wraca do łask publiczności oraz kontynuuje działalność artystyczną. Wokalistka Bajmu ogłosiła trasę koncertową zespołu. Jak się okazuje, lato będzie bardzo pracowitym okresem dla niej i jej kolegów-muzyków!

Zobacz również: Członkowie Bajmu na izbie wytrzeźwień. Interweniowała Beata Kozidrak

Letnia trasa koncertowa Bajmu rozpocznie się już 2 lipca i potrwa do 28 sierpnia. W tym czasie zespół zagra 15 koncertów - głównie w polskich miastach, znajdzie się jednak miejsce również na występy w Nowym Jorku i Chicago. Warto zwrócić uwagę na ceny - za możliwość zobaczenia Beaty Kozidrak i Bajmu trzeba zapłacić spore pieniądze. Dla części jej fanów są to nieosiągalne kwoty...

Koszt najtańszego biletu na koncert Bajmu to 99 złotych, jednak za lepsze miejsce trzeba zapłacić jeszcze więcej. Kosztują one 129, 149 lub nawet 159 złotych! Bylibyście w stanie wydać taką kwotę na koncert Kozidrak?

Sonda
Chciałbyś/chciałabyś, żeby Twoja babcia była jak Beata Kozidrak?
Beata Kozidrak usłyszała wyrok. Artystka wygłosiła też oświadczenie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE