Beata Pawlikowska wychodzi za mąż. Zrobi to aż 100 razy! Ceremonie odbędą się na całym świecie

2021-02-04 21:18
Beata Pawlikowska wychodzi za mąż. Zrobi to aż 100 razy! Ceremonie odbędą się na całym świecie
Autor: Instagram

Beata Pawlikowska (55 l.) potwierdziła, że wychodzi za mąż. Dziennikarka i podróżniczka była żoną Wojciecha Cejrowskiego. Para wzięła ślub kościelny. Tym razem Pawlikowska ma pomysł na aż sto ślubów! To nie pomyłka w rachunkach, gwiazda naprawdę chce to zrobić i to w różnych lokalizacjach na całym świecie. Marzą jej się ceremonie według lokalnych tradycji. Dowiedzcie się więcej!

Dziennikarka jest bardzo zakochana. W styczniu 2020 zaręczyła się z Dannym Murdockiem. Ich spotkanie to gotowy materiał na scenariusz filmowy: - Spotkaliśmy się dokładnie 4 lata temu w dżungli w Belize w Ameryce Środkowej. Był gorący, tropikalny dzień. Ja byłam na mojej samotnej wyprawie i on był na swojej samotnej wyprawie. Przez przypadek wsiedliśmy do tego samochodu, zaczęliśmy rozmawiać. Następne dwanaście dni spędziliśmy razem podróżując przez Panamę, Gwatemalę i Salwador. Potem on wrócił do Nowego Jorku, ja do Warszawy. Dwa miesiące później Danny przyjechał do Polski i już został - zdradziła Pawlikowska na Instagramie. Gwiazda pochwaliła się też pierścionkiem. Nosi na palcu szafir i brylanty!  Teraz planuje ślub. Pawlikowska jeden ma już za sobą. W 1994 r. wzięła ślub kościelny z Wojciechem Cejrowskim. Okazało się, że ich małżeństwo nie zostało zarejestrowane przez kierownika urzędu stanu cywilnego. W 2004 r. orzeczono nieważność ślubu z Cejrowskim w sądzie biskupim. Podróżniczka nie ma dzieci. Marzy jej się nie jeden ślub, lecz sto ceremonii! Beata Pawlikowska skomentowała swój oryginalny pomysł w Plejadzie: - Zamierzamy wziąć co najmniej sto ślubów. Za każdym razem inaczej, zgodnie z lokalnymi tradycjami. Raz będziemy pobierać się na tropikalnej plaży nad Oceanem Indyjskim, a raz na szczycie Himalajów.

SPRAWDŹ:Włodarczyk o najgorszym momencie i dziecku. Zaskakująca odpowiedź Woźniak-Starak

Alicja Majewska trafi do domu opieki? Smutne doniesienia o jurorce "The Voice Senior"

ZOBACZ TO:Córka Przybylskiej odważnie odsłoniła biust. To pierwszy tak śmiały kadr [FOTO]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE