Beata Tadla trafiła do szpitala. Konieczne było wezwanie karetki pogotowia

2022-01-18 17:54
Beata Tadla
Autor: AKPA Beata Tadla

Beata Tadla (46 l.) uczestniczyła niedawno w nagraniach realizowanych poza Warszawą. Dziennikarka w pewnym momencie źle się poczuła, co zaważyło na decyzji o wezwaniu pogotowia. Medycy szybko zabrali ją do szpitala. Lekarze w końcu postawili jej diagnozę. Co jej dolega?

Portal Goniec.pl przekazał niepokojące wieści o Beacie Tadli. Znana dziennikarka radiowa i telewizyjna przebywa obecnie w szpitalu z powodu zapaści, do której doszło w poniedziałek, 17 stycznia, w trakcie nagrań poza Warszawą. Nagłe pogorszenie jej stanu zdrowia skłoniło jej towarzyszy do kontaktu z pogotowiem ratunkowym, które zabrało Beatę Tadlę do szpitala.

Zobacz: Tadla ma już tego dość. Wyszła z mężem i oberwała za Kozidrak! "Mogłaś kogoś zabić"

Beata Tadla trafiła do szpitala

„Informację o pilnej hospitalizacji 46-letniej gwiazdy potwierdziliśmy u wiarygodnego źródła. Ze wstępnych ustaleń lekarzy wynika, że prawdopodobnie do nagłego pogorszenia się stanu zdrowia dziennikarki doszło wskutek zapaści” – czytamy na Goniec.pl. Obecnie dziennikarka czuje się już lepiej. Jest w trakcie badań, które mają odkryć, co było skutkiem tak nagłego pogorszenia się stanu jej zdrowia. Dawniej Beata Tadla zmagała się również z sepsą, o czym szczegółowo opowiedziała w mediach społecznościowych:

„Wiem, co to sepsa. Przeszłam. Przeżyłam. Postępuje szybko, podstępnie. Gorączka była straszna! Drgawki nie do okiełznania! Majaczyłam... Płuca przestawały działać, inne organy też. Ale udało się! Półtora miesiąca w szpitalu, izolatka, ksiądz z ostatnim namaszczeniem (czy tam namaszczeniem chorych, nie ja wzywałam). Lekarze mogą uratować kobietę. Ale nigdy nie mogą się bać! Nigdy!” – czytamy.

 Zobacz galerię: Miłość na salonach. Richardson i Tadla z partnerami

Miłosne manewry dziennikarki na urodzinach kurortu w Juracie. Tadla kusi męża
Sonda
Lubisz Beatę Tadlę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE