Beata Tyszkiewicz przestała wychodzić z domu na spacery

i

Autor: AKPA/Baranowski

Smutne doniesienia

Beata Tyszkiewicz przestała wychodzić z domu na spacery. Córka ujawnia nowe informacje o stanie jej zdrowia

2022-08-04 21:00

Beata Tyszkiewicz (84 l.) jest legendą polskiego kina i jedną z najbardziej rozpoznawalnych aktorek. W 2017 roku kobieta wycofała się z życia publicznego. Po przejściu zawału serca, postanowiła udać się na zasłużoną emeryturę. W ostatniej rozmowie z "Rewią" córka Tyszkiewicz, Karolina Wajda (55 l.) ujawniła, jak czuje się jej matka.

Beata Tyszkiewicz to aktorka, działaczka społeczna oraz publicystka. W ciągu wielu lat swojej kariery aktorskiej, zagrała ponad 100 ról. To z tego powodu nazywana jest "pierwszą damą polskiego filmu". Za swój wkład w rozwój kinematografii, otrzymała wiele wyróżnień i nagród. Aktorka zasiadała również w jury programu "Taniec z gwiazdami".

Beata Tyszkiewicz w 2017 roku wycofała się z życia publicznego. Po przejściu zawału serca postanowiła zadbać o swoje zdrowie i udać się na zasłużoną emeryturę. Od tamtej pory nie pokazuje się w mediach.

Mama nie chce wracać do życia publicznego. Chce od tego odpocząć. Tak zdecydowała i jest uparta. Wszystko ma związek z szacunkiem, jakim moja mama darzy swoją publiczność. Ona uważa, że gwiazda zawsze i wszędzie powinna być wzorem, dobrze wyglądać i nie urażać ludzi swoją słabością i gorszym wizerunkiem. Dzisiejsze pokolenie ma do tego inny stosunek. Aktorki pokazują się w dresach i bez makijażu, a moja mama zawsze była osobą zadbaną - powiedziała "Super Expressowi" jej córka, Karolina Wajda, w 2020 roku.

Beatą Tyszkiewicz troskliwie opiekują się jej córki - Karolina i Wiktoria. Starsza z nich czasami zabiera mamę do swojego dworku w Głuchach pod Warszawą, gdzie prowadzi stajnię i szkołę jeździecką. Jak powiedziała, "warunki ma dla niej sanatoryjnie". Poza tym codziennie pokonuje ponad 100 km, aby pomóc jej w domu. Karolina chce, żeby mama czuła i wiedziała, że jest przy niej.

W ostatniej rozmowie z magazynem "Rewia" Karolina Wajda zdradziła, jak obecnie czuje się Beata Tyszkiewicz.

Jest w dobrym nastroju, cieszy się, gdy pada deszcz, kiedy jest chłodniej, chociaż nie wychodzi już na spacery. Odwiedzam ją tak często, jak mogę, podobnie jak moja młodsza siostra.

Beata Tyszkiewicz, mimo podeszłego wieku, nie traci humoru. Kobieta może też zawsze liczyć na swoje córki.

Zobacz zdjęcia Beaty Tyszkiewicz w naszej galerii

Taniec z gwiazdami - te występy przeszły do historii!
Sonda
Tęsknisz za Beatą Tyszkiewicz w "Tańcu z Gwiazdami"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany