Bogusław Linda niknie w oczach! Co się dzieje z legendarnym aktorem?!

2022-05-20 17:40
Bogusław Linda niknie w oczach
Autor: Akpa Bogusław Linda niknie w oczach

Dawno niewidziany Bogusław Linda (70 l.) pojawił się w czwartkowy wieczór na premierze e-booka Doroty Kośmickiej (51 l.), pt. „Zawód: producentka”. Słynny aktor nie przypominał jednak siebie z czasów świetności. Gołym okiem można dostrzec, że gwiazdor sporo schudł, co widać, zarówno po jego posturze, jak i twarzy. Najważniejsze jest jednak to, że dzielnie walczy ze zdrowotnymi przypadłościami i nie ma ochoty wycofać się z życia zawodowego.

Bogusław Linda, którego znamy jako twardziela z takich filmowych hitów jak seria „Psy”, „Sara” czy „Demony wojny według Goi”, nie daje o sobie zapomnieć. Artysta co jakiś czas udziela się publicznie. Choć zmienił się fizycznie i nie jest taki jak za czasów jego największej świetności, nie poddaje się i zadaje szyku na salonach. Nienagannie skrojony garnitur dodawał mu blasku.

Nie jest tajemnicą, że gwiazdor męskiego kina miał ostatnio poważne problemy ze zdrowiem. Szczególnie dotkliwe były te z kręgosłupem. Linda jednak pracował, starał się grać więcej scen siedzących, a sporo pracy mieli też dublerzy

Jednak trudno by się było dziwić, że te wszystko, co przeszedł, nie zostawi śladu. Bogusław Linda sporo schudł. Jego głos nie jest już tak mocny, jak ten znany z filmów. Mimo to w oczach ma dawny blask i roztacza wokół siebie urok.

– Boguś trochę ostatnio podupadł na zdrowiu, ale on nie lubi mówić głośno o swoich problemach – zdradziła nam  osoba z otoczenia Lindy.

Trzymamy kciuki, Panie Bogusławie!

Koniecznie zobaczcie naszą galerię i porównajcie sobie stare zdjęcia Bogusława Lindy z nowymi!

Paulina Gałązka o nagości i scenach erotycznych w „Dziewczynach z Dubaju”
Sonda
Cezary Pazura jest dobrym aktorem?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE