Ale wtopa! Bożena Dykiel przyłapana w restauracji. Co ona wyprawia?!

2021-09-23 4:09
Bożena Dykiel
Autor: PAPARA07

Bożena Dykiel (73 l.) to wielka dama polskiego kina. Aktorka słynąca z klasy i stylu, potrafi docenić dobrą kuchnię i jeśli coś jej smakuje, nie kryje się z tym. W Gdyni wyjątkowo zasmakowała jej nie ryba, a... zupa! Przy okazji Bożena Dykiel zaliczyła wtopę.

Śmietanka polskiego kina przebywa obecnie w Gdyni, gdzie odbywa się 46. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych. Po seansach i wywiadach, gwiazdy stołują się w nadmorskich knajpach. Bożena Dykiel razem z ukochanym mężem Ryszardem Kirejczykiem postanowili przetestować nową restaurację Kuby Wojewódzkiego (58 l.) która znajduje się zaraz obok Gdyńskiego Centrum Filmowego. - Oboje popijali czerwone wino ze smakiem z wielkich kielichów. Trunek wyjątkowo smakował aktorce, bo co chwilę przechylała kieliszek i moczyła usta. Aktorka rozsmakowała się także w obiedzie. Do gustu przypadła jej zupa, której końcówkę... wypiła z miski - mówi nam świadek zdarzenia. Po obfitym obiedzie spacerowali. Wszak trzeba było spalić kalorie.

Bożena Dykiel oszukała czas! Gwiazda "Na Wspólnej" wygląda MŁODZIEJ niż 40 lat temu!

Aktorka zdradziła w jednym z wywiadów, że nie jada byle czego. Dzięki temu zachowuje świetną formę. – Jeżeli chcę normalnie chodzić, jeżeli chcę zginać kolana, jeżeli chcę być – jak ja to nazywam – Zofia Kucówna, czyli siedzieć w kucki parę godzin, to trzeba mieć formę. Co to jest? Poza tym trzeba wiedzieć, co się wkłada do gęby. Nie można jeść wszystkiego. Trzeba jeść tak, żeby była przyjemność, żeby można było wypić kieliszek wina, żeby się nie spieszyć przy jedzeniu - powiedziała.

Przeczytaj także: Bożena Dykiel zemdlała na planie "Na Wspólnej"! Konieczna była operacja

Gwiazda "Na Wspólnej" opala się nago

Sprawdź, czy masz szansę zostać gwiazdą! Ten test jest tak trudny, że oblałaby go nawet Małgorzata Rozenek!

Pytanie 1 z 10
Ile ślubów kościelnych planujesz?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE