Britney Spears jest W CIĄŻY! Radosną nowiną podzieliła się z fanami

2022-04-11 22:39
Britney Spears
Autor: AP Britney Spears

Fani Britney Spears (41 l.) oszaleli z radości, gdy dowiedzieli się, że ich ulubienica jest ciąży! Piosenkarka ogłosiła właśnie w sieci, że spodziewa się dziecka. To będzie jej trzecia pociecha.

O życiu Britney Spears można by napisać scenariusz filmowy. Nie zabrakło wielu skandali, a sama gwiazda nie ułatwiała życia swoim bliskim. Wreszcie w 2008 roku, po tym jak przeszła załamanie nerwowe, została ubezwłasnowolniona. Spod kurateli uwolniła się pod koniec zeszłego roku. Przez ostatnie lata mogła jednak liczyć na wsparcie swojego narzeczonego Sama Asgharimego. Teraz para ogłosiła, że spodziewają się dziecka! Dla piosenkarki będzie to już trzecia pociecha. Z małżeństwa z tancerzem Kevinem Federlinem ma dwóch synów: Seana Prestona (17 l.) i Jaydena Jamesa (16 l.).

Britney ogłosiła, że jest w ciąży na social mediach. Sama przyznaje, że była dość zaskoczona takim stanem rzeczy.

- Straciłam tak dużo na wadze podczas wycieczki na Maui, tylko po to, żeby znowu przytyć. Pomyślałam "Jezu, co się stało z moim brzuchem?". Mój mąż powiedział: "Jesteś w ciąży spożywczej, głuptasie". Więc zrobiłam test ciążowy, no i cóż. Spodziewam się dziecka. (...) Jeśli tam jest dwójka, chyba odlecę. Oczywiście nie będę teraz tak często wychodzić przed paparazzi, bo będą tylko chcieli zrobić mi zdjęcia dla pieniędzy. Jak to już robili - napisała na Instagramie.

Dodała również, że w poprzednich ciążach zmagała się z depresją i zwróciła uwagę, że ciężarne kobiety boją się o tym mówić głośno. Wierzy jednak, że tym razem będzie inaczej i zamierza codziennie ćwiczyć jogę! Gratulujemy!

Sonda
Śledzisz życie Britney Spears?
Hotplota.pl: Britney Spears chudnie, a Gigi Hadid tyje na kwarantannie; Emma Watson zakochana
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE