Britney Spears

i

Autor: VALERIE MACON/AFP/East News

Britney Spears jest WOLNA! Ojciec nie będzie już jej kuratorem

2021-08-13 7:55

Wielki dzień w życiu Britney Spears (40 l.)! Piosenkarka jest już wolna. Niespodziewanie jej ojciec Jamie Spears sam zrzekł się kurateli, którą sprawuje od 13 lat nad majątkiem i całym życiem córki. Britney walczyła w sądzie o zniesienie kurateli, która została wyznaczona w czasach, kiedy zmagała się jeszcze z uzależnieniami i zaburzeniami psychiczymi. Co sprawiło, że Jamie Spears zmienił zdanie?

Nareszcie! Britney Spears musi teraz skakać z radości. Spełniło się największe marzenie sławnej piosenkarki. W wieku 40 lat odzyskała kontrolę nad swoim 60-milionowym majątkiem, swoim życiem i karierą. Niespodziewanie jej ojciec Jamie Spears sam zrzekł się kurateli, którą sprawuje od 13 lat nad majątkiem i całym życiem córki. Chociaż Britney zapowiadała dalszą walkę w sądzie, ostatecznie skończyło się na polubownym rozwiązaniu sprawy. Jak to możliwe, że Jamie Spears zmienił zdanie? Prawdopodobnie został do tego przekonany przez nowego prawnika, którego niedawno zatrudniła Britney. Mathew Rosengart od razu sprawnie zajął się sprawą. Musiał przekonać ojca gwiazdy, że jeśli nie odpuści, czeka go kompromitujący proces i być może wyrok więzienia za nadużycia kuratorskiej władzy. Przedstawiciele Jamiego Spearsa oczywiście podają inne wyjaśnienie. Głosi ono, że chociaż nie ma podstaw prawnych dla pozbawienia ojca Britney kurateli, to decyduje się on z niej zrezygnować. "Niemniej jednak, chociaż pan Spears jest nieustannym celem nieuzasadnionych ataków, nie uważa on, aby publiczna bitwa z córką o jego dalszą służbę jako jej kuratora pozostawała w jej najlepiej pojętym interesie" - głosi pismo.

NIE PRZEGAP: Książę Harry i Meghan wykluczeni z towarzystwa?! Zostali sami w USA

NIE PRZEGAP: Wziął roczną dziewczynkę na spacer i obciął jej głowę. Jest wyrok

Britney jeszcze w 2008 roku przeżyła głośne załamanie nerwowe. Zmagała się z uzależnieniem od używek i leków, aż w pewnym momencie ogoliła głowę na łyso i zaatakowała paparazzi parasolem. Wtedy ojciec Britney Spears został uczyniony w świetle prawa jej "konserwatorem", co oznacza, że Britney Spears została ubezwłasnowolniona. James Spears zarządzał jej 60-milionową fortuną, a także całym życiem. Gwiazda twierdziła, że ojciec podawał jej pod przymusem nie tylko środki antykoncepcyjne, ale i otumaniające leki, nie pozwalał pójść do fryzjera czy pomalować ściany na dowolny kolor. W efekcie sędzia wreszcie zgodził się, by Britney Spears sama wybrała sobie prawnika. To otworzyło jej drogę do wolności.

NIE PRZEGAP: Szok na śmietniku! Ktoś wyrzucił szafę z dzieckiem w szufladzie

NIE PRZEGAP: Lucyfer już zabija w Europie! Ekstremalne zjawiska, trzy osoby nie żyją

Czego nie wypada robić na ślubie? Rozwiąż QUIZ i sprawdź czy wiesz jak się zachować!

Pytanie 1 z 5
Kiedy wznosić toast?
Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - wielkie gwiazdy w Augustowie!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE