Wojciech Glanc

i

Autor: AKPA Wojciech Glanc

Był gwiazdą "Big Brothera". Teraz jest jasnowidzem i wieszczy straszny koniec Jarosława

2020-01-22 21:17

Wojciech Glanc wydawać się może nieco zapomnianą postacią w show-biznesie. Największą popularność zyskał, biorąc udział w programie "Big Brother". Dziś zajmuje się przepowiadaniem przyszłości i zapowiada czarny scenariusz… Jarosławowi Kaczyńskiemu.

Fani "Big Brothera" mogą pamiętać Wojciecha Glanca jako tajemniczego brzuchomówcę z drugiej edycji, który nie rozstawał się z gadającą lalką Eustachym. Niefortunnie, został jednak odrzucony przez grupę i uznany za dziwaka.

Wojciech Glanc w 2008 roku wystąpił w eliminacjach do programu "Mam talent", dostał się do półfinału, a po swojej porażce ogłosił w internecie, że stacja "zrujnowała go jako człowieka", dlatego w dniu finału "Mam talent" popełni samobójstwo przed kamerami. Ostatecznie nie zrealizował swoich planów, tylko postanowił wyjechać do Berlina. Tam zajął się hipnozą oraz nagrywaniem kursów tarota. Dziś swoją „wiedzę” przekazuje poprzez tajemnicze przepowiednie, w których zapowiada m.in. zatrucie pokarmowe Magdy Gessler, przyszłość aktorską Joanny Kulig, a także… poważne problemy Jarosława Kaczyńskiego.

Co czeka nas w 2020 roku?

Jasnowidz udzielił niedawno wywiadu portalowi thefad.pl, w którym opowiedział o swoich czarnych prognozach na 2020 rok. Jego słowa mogą niektórych zaniepokoić. Zapytany o nieco „lżejsze” i przyjemniejsze przepowiednie Wojciech Glanc odpowiedział jedynie: - Amazon kupi samoloty i helikoptery dla potrzeb dostawczych. Nastąpi też przełom w zastosowaniach sztucznej inteligencji w biznesie.

ZOBACZ TEŻ: III wojna światowa. Straszliwa przepowiednia jasnowidza Jackowskiego właśnie się spełnia!


Następnie pojawiają się już mniej optymistyczne przepowiednie dotyczące naszego kraju. - Mam przeczucie, że rodzaj takiej katastrofy wydarzy się już w pierwszym kwartale.

To będzie początek bardzo poważnego kryzysu, który dotknie każdego z nas. Nie łudźmy się, że Ameryka lub Iran są daleko i do nas to nie dotrze. Dotrze i odczujemy to bardzo boleśnie – zdradza jasnowidz.

Przypomnijmy, że według spekulacji niektórych „fanów” pana Wojciecha i… samego pana Wojciecha, jego przepowiednie na 2019 rok już się spełniły. Jako dowód jasnowidz opublikował post na swoim instagramie.

A co według Wojciecha Glanca grozi naszym politykom? Jasnowidz także nie ma dobrych wieści.

„Permanentny koniec Jarosława”


- Mam silne przeczucie, że nadchodzi permanentny koniec Jarosława. Moim zdaniem on i tak żyje "na kredyt" u Matki Natury. 27 lutego lub 28 lutego to znacząca data dla tego pana – zdradza jasnowidz.

Co będzie z PiS po odejściu Kaczyńskiego? Jego kolega UJAWNIA koszmarny scenariusz [WIDEO]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE