Jej związkiem z Rafałem Brzozowskim żyły wszystkie media. Właśnie dowiedzieliśmy się, że jest W CIĄŻY!

2022-04-01 15:10
Była narzeczona Rafała Brzozowskiego jest w ciąży
Autor: AKPA Była narzeczona Rafała Brzozowskiego jest w ciąży

Rafał Brzozowski (40 l.) przez 8 lat związany był z Anną Tarnowską (35 l.). Kolorowa prasa rozpisywała się o ich tajemniczym związku, planowanym ślubie i wspólnych planach założenia rodziny. Rozstali się zupełnie niespodziewanie, tuż przed wyjazdem Rafała na Eurowizję. Właśnie okazało się, że Ania jest w ciąży. Kto jest ojcem dziecka?

Rafał Brzozowski był zaręczony z Anną Tarnowską - modelką, która może pochwalić się tytułami Wicemiss Polonia i Wicemiss Świata Studentek. 35-latka ma na swoim koncie także rozbieraną sesję w Playboy'u. Gwiazdor TVP i jego ukochana niechętnie obnosili się ze swoim uczuciem, choć zdarzało im się wspólnie pojawiać na branżowych imprezach.

Wychodzi na to, że Tarnowska znalazła ukojenie w ramionach innego od razu po rozstaniu z gwiazdorem TVP. 35-latka pochwaliła się właśnie, że świętuje pierwszą rocznicę związku z Christianem Lavallem. 44-latek jest biznesmenem związanym z branżą turystyczną w Meksyku. W dodatku okazuje się, że jest w ciąży i zna już nawet płeć dziecka. Doświadczeni specjaliści, w przypadku, gdy dziecko jest ułożone prawidłowo, są w stanie określić ją już w 12 tygodniu ciąży.

- Czy można świętować rocznicę związku, z jeszcze silniejszą miłością, która przyjdzie? Mała dziewczynka nadchodzi Jestem bardzo wdzięczna - napisała na Instagramie była narzeczona Brzozowskiego.

Pozostaje tylko pogratulować i życzyć szczęśliwego rozwiązania!

Sonda
Czy Rafał Brzozowski powinien być trenerem The Voice of Poland?
Szybkie Pytania z Rafałem Brzozowskim
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE