Zobacz zdjęcia

Była wielką gwiazdą "M jak miłość", później zniknęła. Tak Ewelina Serafin wygląda w wieku 46 lat. Co dziś robi? Rzadki przypadek!

2023-06-29 9:27

Ewelina Serafin (46 l.) była jedną z pierwszych gwiazd serialu "M jak miłość", wcieliła się w rolę Katarzyny, która była pierwszą dziewczyną Marka Mostowiaka. Od tamtego czasu minęło wiele lat. Jak dziś wygląda Ewelina Serafin? Okazuje się, że błyszczy, jak nigdy dotąd. Ludzie piszą wprost, że to rzadki przypadek gwiazdy, która postanowiła nie ingerować w swoją naturalną urodę. Zobaczcie zdjęcia!

Ewelina Serafin zagrała w "M jak miłość" i od razu zyskała sympatię widzów. Urocza, skromna dziewczyna wcieliła się w rolę Katarzyny Kociołek. Przez 12 lat aktorka grała w serialu, a jej postać została nawet pierwszą dziewczyną słynnego Marka Mostowiaka. Byli nawet zaręczeni! Serafin ostatecznie pożegnała się z "M jak miłość", a jej kariera zwolniła. Dopiero po dłuższym czasie pojawiła się nagle na czerwonym dywanie, a konkretnie na prezentacji oferty programowej TVP. Ewelina Serafin założyła długą, błyszczącą sukienkę w odcieniach różu i pomarańczu. Do tego czarne, wysokie sandały i kopertówka. Aktorka ma swój styl i trzyma się go, niezależnie od tego, co mówią inni. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje? Co robi Ewelina Serafin? Poznajcie szczegóły.

Była wielką gwiazdą "M jak miłość", później zniknęła. Tak Ewelina Serafin wygląda w wieku 46 lat. Co dziś robi? Rzadki przypadek!

Ewelina Serafin nie jest już aż tak popularna, jak przed laty, ale nadal ma wierne grono fanów. Czym się zajmuje, co robi? Po długiej nieobecności pojawiła się przed obiektywami kamer, co jakiś czas publikuje również nowe zdjęcia w mediach społecznościowych, dzieląc się z fanami swoimi prywatnymi chwilami. A jak wygląda Ewelina Serafin w wieku 46 lat? Fenomenalnie! Ludzie piszą w sieci, że to rzadki przypadek gwiazdy, która postanowiła nie kombinować z poprawianiem urody. Ewelina Serafin wygląda naturalnie i pięknie. Z wiekiem promienieje. Zresztą, oceńcie sami.

Zobacz galerię zdjęć: Tak Ewelina Serafin wygląda w wieku 46 lat. Była gwiazdą "M jak miłość", pierwsza dziewczyna Marka Mostowiaka

Sonda
Pamiętasz Ewelinę Serafin z "M jak miłość"?
M jak miłość. Anna Mucha pożegnała się z widzami! Już nie zagra roli, której tyle zawdzięcza