Były mąż Magdaleny Ogórek walczy o życie

i

Autor: FORUM Były mąż Magdaleny Ogórek walczy o życie

To przerażające

Były mąż Magdaleny Ogórek walczy o życie. Gwiazda TVP jest załamana

2023-03-28 5:30

Magdalena Ogórek (44 l.) przeżywa chwile grozy. Jej były mąż Piotr, w ubiegłym tygodniu trafił do szpitala i przeszedł 6-godzinną operację. Jak dowiedział się "Super Express" były poseł SLD i rektor krakowskiej uczelni, jest w bardzo ciężkim stanie. - Lekarze walczą o jego życie - usłyszeliśmy. Znamy szczegóły.

Magdalena Ogórek i Piotr rozwiedli się 30 listopada 2021 roku. Mimo to pozostają w dobrych relacjach, m.in. ze względu na ich 18-letnią córkę. Jak udało nam się ustalić były polityk miał w ostatnim czasie wiele zmartwień. Jak wcześniej informowaliśmy, mężczyzna został zatrzymany i trafił na prokuraturę. Postawiono mu wtedy pięć zarzutów, które dotyczyły m.in. działania na szkodę uczelni wyższych oraz wyłudzenia za które grozi do 8 lat pozbawienia wolności. - Piotr bardzo przeżył nagonkę związaną z oskarżeniami o bycie TW, których nie potwierdził sąd lustracyjny, któremu się poddał. Kolejnym ciosem był areszt tymczasowy - mówi nam jego przyjaciel.

Były mąż Ogórek ciężko chorował 

Problemy osobiste sprawiły, że Piotr zaczął chorować. - Miał problemy z ciśnieniem i krążeniem - mówi nasz informator.

Jak udało nam się ustalić, były poseł SLD we wtorek przeszedł 6-godzinną operację serca. - Jego stan jest ciężki. Piotr dopiero w poniedziałek odzyskał przytomność, ale ma problemy z oddychaniem, bo płyn zbiera mu się w płucach - dodał nasz rozmówca.

Magdalena Ogórek martwi się o Piotra 

Gwiazda TVP bardzo przeżywa stan zdrowia byłego męża. Jak mówią nam jej przyjaciele, w ostatnich dniach nie ma z nią prawie kontaktu. Ogórek w rozmowie z nami nie chciała komentować całej sytuacji.

Halina Kowalska ma długi. Komornik puka do jej drzwi w Skolimowie: Błagam o pomoc
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają