Były partner Popek w rozmowie z "SE" wylicza, za co chce od niej 300 tysięcy!

2022-01-11 5:05
Anna Popek jest mu winna 300 000 zł
Autor: Akpa Anna Popek jest mu winna 300 000 zł

Była wielka miłość, a teraz są wielkie pretensje i poważne roszczenia finansowe. Anna Popek (54 l.) najwyraźniej źle ulokowała swoje uczucia. Jej były partner Tomasz Krupa (43 l.), fotograf, reżyser, dziennikarz i producent publicznie domaga się od znanej dziennikarki 300 tys. złotych.

Krupa czuje się pokrzywdzony przez Annę Popek. Twierdzi, że przez brak jej profesjonalizmu stracił mnóstwo pieniędzy. Ujawnił „Super Expressowi” szczegóły afery, która ostatnio wstrząsnęła show-biznesem. - Anna jest mi dłużna 300 tys. złotych. Pomówiła mnie jak się rozstaliśmy. Rozwaliła mi relację z dziewczyną, z którą później się spotykałem, ale przede wszystkim przez nią straciłem kontrakt w telewizji na 140 tys. złotych. Zrobiła sobie żarty. Nagraliśmy cztery odcinki, a na piąty nie przyjechała, bo powiedziała, że ma serce chore, a nie dostarczyła zaświadczenia... Jest potężne roszczenie na 300 tys. złotych, na które składa się, m.in. 140 tys. jest z tytułu utraconego przychodu z telewizji, 50 tys. z kary umownej wynikającej z zerwania kontraktu bez podania przyczyn, a 110 tys. to jest zadośćuczynienie za naprawienie szkód moralnych za pomówienie mnie w wywiadach prasowych, jakobym miał powoływać się na znajomość z nią dla własnych korzyści - wylicza w rozmowie z nami Tomasz Krupa.

Mężczyzna jest rozgoryczony. - Ja się teraz w ogóle wstydzę, że z nią byłem - dodaje reżyser i ujawnia nieco intymnych szczegółów: - Miałem z nią kontrakt menadżerski, za który ona mi nie płaciła, bo powiedziała, że nie będzie mi płacić pieniędzy, skoro jesteśmy parą - wyznał. Zapowiada, że swoich racji zamierza dochodzić na drodze prawnej: - Na wszystko mam papiery i zamierzam sprawę zgłosić do prokuratury.

A co na to wszystko sama zainteresowana? - Nie komentuję tego w żaden sposób - powiedziała „Super Expressowi” Anna Popek poproszona o komentarz w sprawie.

Sonda
Czy oglądasz TVP?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE