Cała prawda o Sławomirze. Jego historia to ściema?

2018-01-17 12:41

Sławomir Zapała to obecnie jeden z najpopularniejszych Polaków. Choć z wykształcenia jest aktorem, to największą sławę przyniosła mu muzyka. Kim naprawdę jest gwiazda gatunku rock polo - Sławomir?

Oficjalnie Sławomir (34 l.) to twórca, wokalista, wizjoner - tak sam o sobie pisze. Twierdzi, że muzyczne zdolności doskonalił w Nowym Jorku. Dokładnie w Watermill Center na Long Island. Po wielu sukcesach w USA, zdobyciu szerokiej publiczności i fanów, szczególnie ze środowiska polskich kierowców trucków, Sławomir przygotował pierwszy singiel "Megiera". W teledysku do piosenki pojawiły się ważne dla polskiego kina nazwiska - Ewa Kasprzyk, Krzysztof Kiersznowski, Lech Dyblik oraz Witold Dębicki. Dużą popularność zdobyło jego wystąpienie w programie "Pytanie na śniadanie" na antenie TVP, w którym pochwalił się swoim samochodem. Do tej pory największą sławę przyniósł mu utwór "Miłość w Zakopanem", który był hitem sylwestrowej zabawy w TVP 2.

Z USA Sławomir przywiózł także żonę Magdalenę Kajrowicz. Podobno poznał ją w barze, gdzie pracowała jako kelnerka. Była to miłość od pierwszego wejrzenia.

CAŁA PRAWDA O SŁAWOMIRZE. KIM JEST NAPRAWDĘ?

W rzeczywistości historia, którą Zapała przedstawia mediom jest zmyślona, a on jest wyjątkowo utalentowanym aktorem. Gwiazdor pochodzi ze wsi Konina w gminie Niedźwiedź. W 2006 roku ukończył Akademię Teatralną w Krakowie. W wykreowaniu postaci Sławomira pomogli mu przyjaciele - Tymon Tymański, odpowiada za stworzenie gatunku rock polo, a Piotr Kędzierski wymyślił charakterystyczne "amerykańskie" powitanie ("Cześć, tu Sławomir"). Nieco podkoloryzowana była także historia miłości muzyka i jego pięknej żony. Sławomir Zapała i Magdalena Kajrowicz poznali się jeszcze na studiach. Czy wcześniej oboje byli w USA? Czy w przedstawianej w mediach historii jest choć ziarno prawdy? Czas pokaże.

ZOBACZ TAKŻE: Ile Sławomir otrzymał za jedną piosenkę na Sylwestrze z Dwójką?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE