Cezary Żak planuje zakończenie kariery?!

i

Autor: AKPA/Gałązka

Szok!

Cezary Żak planuje zakończenie kariery?! Określił, kiedy przejdzie na emeryturę

2022-12-06 12:46

Cezary Żak (61 l.) to aktor znany z seriali takich jak "Miodowe lata" czy "Ranczo". Gwiazdor pojawia się na ekranie od lat 90. XX wieku. W ostatniej rozmowie z Kubą Wojewódzkim (59 l.) i Piotrem Kędzierskim (40 l.) zdradził, kiedy planuje zakończenie kariery aktorskiej.

Cezary Żak to jeden z najpopularniejszych aktorów Polsce, który zawdzięcza sławę rolom w serialach takich jak "Miodowe lata" i "Ranczo". Widzowie mogli go oglądać również w wielu innych popularnych produkcjach, m.in. "Kilerze", "Klanie", "Dniu świra", "Barwach szczęście" czy "Drugiej szansie". 

Cezary Żak myśli o przejściu na emeryturę. "Nie chcę pracować do końca życia"

Ostatnio Cezary Żak był gościem podcastu "WojewódzkiKędzierski". Aktor wyznał, że planuje już emeryturę! Sprecyzował nawet, kiedy miałoby to nastąpić. Myśli o zakończeniu kariery w 2031 roku, czyli w tym, w którym będzie świętował 70. urodziny.

- Chcę pracować jeszcze tylko dziewięć lat. Takie mam założenie. Jeśli to mi się uda, za dziewięć lat spotkacie się z emerytem. Nie wiem, czy mnie będzie stać na to, żebym poszedł na emeryturę, ale dzisiaj nie chcę pracować do końca życia. Robię wszystko, żeby mnie było stać - powiedział.

Żak od pewnego czasu występuje głównie na deskach teatrów. Mężczyzna podkreślił, że bez problemu jest w stanie wyobrazić sobie życie na emeryturze. Chce spędzić ją na podróżowaniu, wypoczywaniu i zajmowaniu się wnukami, gdy te w końcu przyjdą na świat.

- Absolutnie wyobrażam sobie życie poza teatrem. Mam zamiar jeździć po świecie, czytać dużo książek, oglądać filmy i bawić się z wnukami. Aktorstwo to jest rzemiosło ku rozrywce gawiedzi - zdradził Wojewódzkiemu i Kędzierskiemu.

Będzie wam go brakowało?

Sonda
Cenisz Cezarego Żaka jako aktora?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany