Kasia Cichopek i Marcin Hakiel

i

Autor: Akpa Kasia Cichopek i Marcin Hakiel

Nietypowe ustalenia Cichopek i Hakiela. Wiadomo, co z alimentami

2022-05-20 5:40

Rozwód Kasi Cichopek (40 l.) i Marcina Hakiela (39 l.) zbliża się wielkimi krokami. Jeśli dobrze pójdzie, już latem będą wolnymi ludźmi. Jak dowiedział się „Super Express”, żadne z nich nie występuje o to, by mieć większą opiekę nad dziećmi. Wiadomo też już, co z alimentami. Kto komu będzie je płacił? Sprawdźcie.

Ze względu na dobro dzieci Kasia Cichopek i Marcin Hakiel chcą pokojowego rozwodu. Od początku robią wszystko, by Adam (13 l.) i Helenka (9 l.) nie odczuwali rozstania rodziców. „Super Express” informował już, że do terminu rozwodu para podzieliła się opieką nad dziećmi po równo. To znaczy, że ich pociechy jeden tydzień spędzają u mamy, a drugi u taty. Przy czym Kasia i Marcin nie robią sobie problemów, gdy któreś chce wyjechać gdzieś z Adamem i Helenką.

NIE PRZEGAP: Cichopek jest PODSŁUCHIWANA. Prywatne nagrania z Kurzajewskim trafiły do mediów

Jak udało nam się dowiedzieć, te ustalenia nie zmienią się po rozwodzie. Dzieci nadal będą żyły na dwa domy – po tygodniu z każdym rodzicem. Tak równo podzielona opieka oznacza też, że wkrótce byli już małżonkowie rezygnują z alimentów i nie zapłaci ich żadna ze stron. Większymi wydatkami na dzieci, takimi jak wyjazdy szkolne czy zajęcia dodatkowe, zapewne również będą się dzielić sprawiedliwie. 

Już dawno podzielono też majątek, który zgromadzili przez 14 lat małżeństwa. Marcin pozostanie w mieszkaniu, w którym do tej pory żyli całą rodziną. Kasia natomiast przeprowadziła się już do ich drugiego lokum, kilka ulic dalej. Choć zawsze wspierali się w swoich działaniach zawodowych, para prowadziła osobne biznesy, wiec tu nie było żadnych problemów.

ZOBACZ: Kasia Cichopek wyprowadziła się od Hakiela. Zabrała meble i dywan. Wybrała luksusową dzielnicę [ZDJĘCIA PAPRAZZI]

Pierwsza rozprawa rozwodowa odbędzie się już w sierpniu, co jest zaskakująco szybką datą. Zgodnie z dotychczasowymi ustaleniami wszystko powinno zakończyć się na tym pierwszym posiedzeniu. Najważniejsze dokumenty zostały już bowiem podpisane notarialnie.

Jak myślicie, czy taki podział opieki nad dziećmi to dobry pomysł? Dajcie nam znać w komentarzu pod tekstem.

Sonda
Czy podział opieki tydzień na tydzień to dobry pomysł?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE