Cichopek i Kurzajewski w Wenecji

i

Autor: instagram

Odwiedzili miasto zakochanych

Cichopek i Kurzajewski na randce w Wenecji. Ale romantycznie!

2023-02-22 22:45

Katarzyna Cichopek (40 l.) i Maciej Kurzajewski (50 l.) spędzają wakacje we Włoszech. Para dopiero co szusowała po stokach narciarskich, a już zmieniła swoją lokalizację. Jak przystało na osoby zakochane, musieli odwiedzić miasto, do którego najczęściej przyjeżdżają pary. Wenecja ich oczarowała.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski  od czasu zaręczyn są niemalże nierozłączni. Razem pracują i razem jeżdżą na wakacje. Od kilku dni gospodarze "Pytania na śniadanie" spędzają urlop we Włoszech. Początkowo wybrali się na narty, czym pochwalili się na swoich Instagramach. Kasia zamieszczała zdjęcia i filmiki z szaleństwa na stoku. Kiedy szusowanie ich zmęczyło, przenieśli się na południe do miasta zakochanych, Wenecji. Kasia i Maciek nie byli jednak sami. Towarzyszyły im dzieci gwiazdy "M jak miłość".

- Wenecja perła we włoskiej koronie. Jesteśmy oczarowani. Zachwyca o każdej porze roku. Fascynujące miasto, jedno z najpiękniejszych jakie widziałam. Cieszę się, że mogłam je pokazać dzieciom - napisała aktorka na swoim Instagramie.

Cichopek i Kurzajewski zwiedzili piękną Wenecję. Pojawili się na Placu Świętego Marka, a następnie udali się w magiczny rejs gondolą po najpiękniejszej części kanału Canal Grande.

Zobaczcie koniecznie ich romantyczne fotografie.

Gwiazda zespołu Mazowsze ujawnia: Musiałam tańczyć dla Stalina
Nasi Partnerzy polecają