Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski

i

Autor: AKPA / Podlewski

"Po kobiecie widać, czy mężczyzna..."

Cichopek i Kurzajewski znów w "PnŚ". Widzowie mają teorię

2022-10-22 15:20

Katarzyna Cichopek (40 l.) i Maciej Kurzajewski (49 l.) poprowadzili sobotnie wydanie "Pytania na Śniadanie". Jak się prezentowali? Na pewno kolorystycznie bardzo do siebie pasowali. A jak została oceniona ich praca? Internauci są jednogłośni.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie muszą się już ukrywać i wmawiać wszystkim, że łączy ich jedynie przyjaźń. Choć wprawdzie Paulina Smaszcz (49 l.) ma za złe byłemu mężowi, że przez długi czas okłamywał ją, jej synów oraz media, wydaje się, że widzowie nie mają mu tego za złe. Bardzo pozytywnie oceniają każdy jego występ w telewizji u boku, już nie tylko programowej, ale i życiowej partnerki. Podobnie było w sobotę, 22 października.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski znów w "Pytaniu na Śniadanie". Widzowie już ich ocenili

Można by rzec, że prezenterzy postawili na jesienne stylizacje, gdyby nie fakt, że Cichopek postawiła na szorty... Świetnie połączyła je jednak z oversize'ową, beżową marynarką, która pięknie komponowała się z zielonym swetrem Kurzajewskiego. Uśmiechy nie schodziły im z twarzy, humory dopisywały, co nie umknęło uwadze widzom.

- Miło patrzeć, jak dwie osoby emanują szczęściem, od razu poranek lepszy! Po kobiecie widać, czy jej mężczyzna dba o nią, a pani Kasia po prostu błyszczy! Wszystkiego dobrego.

- Pasujecie do siebie, pozdrawiam.

- Super para prowadzących. Dużo miłości.

- Pan Maciej - pełna profeska, aż miło posłuchać, nie próbuje na sile przyćmić gościa w studio.

- Fajnie, że jesteście.

Spodziewaliście się, że po wywiadzie o swojej miłości, jakiego Kurzopki udzielili, będąc w Izraelu, widzowie przyjmą ich z otwartymi rękami?

Historia miłości Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego
Sonda
Podoba Ci się stylizacja Katarzyny Cichopek?
Nasi Partnerzy polecają