Halinka Mlynkova w ciąży

i

Autor: Instagram Halinka Mlynkova w ciąży pokazała ukochanego

Nowy partner Haliny Mlynkovej pokazał ciężarną ukochaną. Jego słowa wzruszają do łez

2021-05-26 18:33

Halina Mlynkova (43 l.) po raz drugi zostanie mamą. Ojcem dziecka jest jej trzeci partner. Mlynkova po głośnym rozwodzie z producentem muzycznym Leszkiem Wronką, odnalazła spokój u kolejnego artysty. Oboje mają dzieci z poprzednich związków. Ciężarna Mlynkova zamieściła w sieci zdjęcie z ukochanym, który zrobił to samo na swoim profilu. U piosenkarki były słowa o macierzyństwie i bolesnych przeżyciach, a u jej nowego partnera słowa, które wzruszą Was do łez!

Halina Mlynkova jest szczęśliwa w trzecim związku. Poprzednie małżeństwa nie przetrwały próby czasu. Najdłużej była z aktorem Łukaszem Nowickim, z którym ma 17-letniego dziś syna Piotra. Po 9 latach postanowili się rozwieść. Kolejnym mężem Mlynkovej był Leszek Wronka, kompozytor i producent muzyczny. Ich związek zakończył się po pięciu latach. Piosenkarka zakochała się na nowo w kolejnym artyście. Jej wybrankiem jest Marcin Kindla - wokalista i autor tekstów. Ciekawostką jest to, że wraz z Piotrem Kupichą skomponował piosenkę „Więcej, jeśli się da”, którą mogliśmy usłyszeć w serialu "Rodzinka.pl". Mężczyzna stroni od dzielenia się prywatnością, ale zrobił wyjątek na Dzień Matki. Opisał, jak bardzo jest szczęśliwy w związku z tym, że wkrótce jego rodzina się powiększy:

Jak wiecie, ciężko znaleźć tutaj cokolwiek o moim prywatnym życiu. Chroniłem i zawsze będę chronić mojej prywatności i moich najbliższych.Dziś wyjątkowy czas i okazja. Więc „krótko i na temat” jak mówiła zawsze moja ukochana Mama. Jesteśmy bardzo szczęśliwi.❤️ Stworzymy rodzinę. Uczymy się każdego dnia i cieszymy się z każdego wspólnego nowego dnia. Nasze szczęścia z poprzednich związków są blisko nas i mogą codziennie przeżywać to co czujemy. CUDO!!!

Partner Mlynkovej dodał, że on i jego ukochana otrzymują wsparcie od byłych małżonków, Mlynkova od Łukasza Nowickiego.

Jacek Koman zagra Jana Wedla. Tak wygląda grób twórcy słynnej fabryki czekolady

ZOBACZ: Były Herbuś przez 20 lat cierpiał nocami. Szukał pomocy, dziś może normalnie żyć

Halina Mlynkova o macierzyństwie i bolesnych chwilach

Halina Mlynkova zamieściła na swoim profilu takie samo zdjęcie, ale napisała o tym, że już kiedy dorastała, jej mama się o nią martwiła:

- Już wtedy wiedziała, że życie przyniesie mi wiele pięknych chwil, ale też sporo rozczarowań i bólu, przed którym nie będzie w stanie mnie już uchronić (...) Zawsze przy mnie była i jest! Zawsze gotowa przyjść z pomocą, często jedyną, jaką była - milczeniem i byciem blisko...

Czy rozpoznasz te gwiazdy po zdjęciu z dzieciństwa?

Pytanie 1 z 10
Kim jest ta gwiazda? Znasz ją dobrze z telewizji, ale ma także talent wokalny:
Patrycja Kazadi
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE