Ciężarna Joanna Opozda trafiła do szpitala! "Nie daję już rady". W jakim stanie jest żona Antka Królikowskiego?

2022-01-11 20:23
Joanna Opozda trafiła do szpitala
Autor: Instagram/Akpa Joanna Opozda trafiła do szpitala

Joanna Opozda (34 l.) od kilku dni jest kłębkiem nerwów. Aktorka za dwa miesiące urodzi swoje pierwsze dziecko, a zamiast w spokoju czekać na poród, przejmuje się rodzinnym konfliktem i strzelaniną, do której doszło w jej rodzinnym domu. Dziś żona Antka Królikowskiego (33 l.) trafiła do szpitala. Swój stan Joanna Opozda opisała w szczerym wpisie zamieszczonym w Internecie. Zobaczcie, co napisała aktorka.

Joanna Opozda zamiast w spokoju czekać na moment porodu, teraz, gdy w szczególności nie powinna się denerwować, musi znosić to, co zafundował jej własny ojciec. W sobotę mężczyzna strzelił z pistoletu do jej mamy, siostry oraz męża, Antka Królikowskiego. Dariusz O. sam zamieścił w sieci szereg filmików, które ujawniły szokujące zdarzenia. Antek Królikowski tylko dla "Super Expressu" skomentował kulisy strzelaniny. Zobacz: Królikowski ujawnia kulisy strzelaniny u ojca Opozdy. Przeżyli horror. TYLKO U NAS

Jedyną, która do tej pory milczała, była Joanna Opozda. Dziś aktorka uznała jednak, że i ona powinna zabrać głos w sprawie. 

"Mam dość. Jestem na skraju wytrzymałości" - zaczęła swój wpis Joanna Opozda. 

Gwiazda ujawniła, że trafiła dziś do szpitala. 

"Teraz, kiedy powinnam skakać z radości, bo już niedługo zostanę mamą, jestem rozwalona psychicznie i fizycznie. Nie mogę jeść, spać, ciągle wymiotuję. Dziś wylądowałam w szpitalu z silnymi skurczami i bólami. Wszystko z nerwów. Dostałam ataku paniki, nie mogłam oddychać. Piszę o tym, bo martwię się o zdrowie mojego dziecka. Prawie całą ciążę przeleżałam chora w łóżku, a teraz jeszcze to. Naprawdę nie daję już rady, a przecież mój mały synek odczuwa wszystko to, co ja. Mam straszne wrzuty sumienia, że od kilku dnia nie mogę przestać płakać, a on pewnie to czuje. Próbuję się uspokoić, ale w obecnej sytuacji to chyba graniczy z cudem" - ujawnia Joanna Opozda.

ZOBACZ TAKŻE: Jerzy Dziewulski ostro o ojcu Opozdy i działaniach policji. Będzie oskarżenie o usiłowanie zabójstwa?!

Żona Antka Królikowskiego odniosła się też do konfliktu w jej rodzinie. 

"Mój ojciec od wielu miesięcy grozi mi i mojej rodzinie. Żyjemy w ciągłym strachu i napięciu. Policja sporządza jedyne notatki" - pisze Opozda. 

W swoim przejmującym wpisie aktorka zwróciła się do ojca, Dariusza O. 

"Apeluję do swojego ojca, by zakończył tę wojnę. Daj nam wszystkim żyć! Ty również żyj, jak chcesz. Bądź zdrowy i szczęśliwy. Zastanów się, co robisz? Zastanów się, czy to normalne, że strzelałeś do swojej córki i kobiety, z którą przeżyłeś 35 lat swojego życia? Nie opowiadaj już kłamstw. Już dosyć" - napisała. 

Cały wpis Joanny Opozdy w naszej galerii:

Teść strzelał do Antka Królikowskiego! Szokujące nagranie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE