Antek Królikowski

i

Autor: Akpa/instagram Antek Królikowski

Królikowski ujawnia kulisy strzelaniny u ojca Opozdy. Przeżyli horror. TYLKO U NAS

2022-01-10 17:15

Antek Królikowski (33 l.) i Joanna Opozda (34 l.) nadal nie mogą uwierzyć w to, co stało się w miniony weekend. Ojciec aktorki, a teść Antka Królikowskiego, strzelał do aktora, swojej własnej żony i młodszej córki. Wszystko dlatego, że kobiety próbowały odzyskać rzeczy z własnego domu, który Dariusz O. zajął i nie chciał ich wpuścić. Antek Królikowski tylko w rozmowie z „Super Expressem” komentuje wstrząsające dla wszystkich zdarzenia.

W rodzinie Joanny Opozdy trwa prawdziwa wojna. Ojciec aktorki, który wrócił do Polski z Madagaskaru, zajął dom, do którego nie chce wpuścić swojej żony. W miniony weekend kobieta pojawiła się tam w towarzystwie młodszej córki i zięcia, Antka Królikowskiego. Wtedy to doszło do mrożących krew w żyłach wydarzeń, bo pan Dariusz O. użył broni, z której strzelił w kierunku swoich bliskich. Jak do tego wszystkiego doszło?

Teść strzelał do Antka Królikowskiego. Szczegóły

Antek Królikowski tylko w rozmowie z "Super Expressem" ujawnia szczegóły sobotnich wydarzeń.

- Pewnego dnia pani Małgorzata wróciła do domu, a zamki w drzwiach były wymienione. Próbowała kilkukrotnie dostawać się własnego domu, ale bezskutecznie. Miała tam cały dobytek życia. Wszystkie swoje rzeczy, pamiątki, dokumenty, ubrania… - ujawnia w rozmowie z „Super Expressem” Antek Królikowski. - Dariusz O. zainstalował na miejsce żony znajomą z Madagaskaru, 24-letnią Magdalenę W. Policja powiedziała pani Małgorzacie, że ma prawo dostać się do swojego mieszkania, nawet jeśli musiałaby wzywać ślusarza do otwarcia drzwi. Pojechałem więc z mamą do jej mieszkania w Busku wraz ze znajomymi, którzy mieli pomagać w wynoszeniu walizek. Pani Małgorzata legalnie dostała się do swojego mieszkania. Tym, co wydarzyło się później, zajmuje się już prokuratura – opowiada nam Antek.

Problemy rodziny Joanny Opozdy z jej ojcem trwają już od kilku miesięcy. We wrześniu ub.r. zarzucił swojej żonie i córkom, że nie pomogły mu finansowo, gdy przebywał na Madagaskarze. Antek Królikowski wstawił się wtedy za ukochaną i jej bliskimi. Więcej na ten temat tutaj: Przybity Antek Królikowski wyciąga paragraf na własnego teścia

 

Antek Królikowski nadal nie może uwierzyć w to, że w sobotę 8 stycznia jego teść nagle wyciągnął pistolet i zaczął strzelać do swoich bliskich. Pocisk przebił na wylot murowaną ścianę. Komuś mogła stać się krzywda.

- Horror. Wierzę, że Dariusza O. dopadnie w końcu sprawiedliwość. Liczę, że po wielu miesiącach gróźb, zastraszania, rozpowszechniania kłamstw, nasyłania na nas bandytów, a w końcu próby zabójstwa ten zły człowiek poniesie w końcu konsekwencje swoich czynów – grzmi Antek w rozmowie z nami.

Sonda
Opozda i Królikowski. Pasują do siebie?
Teść strzelał do Antka Królikowskiego! Szokujące nagranie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE