Strzelanina w domu Joanny Opozdy. Teść strzelał do Antka Królikowskiego! W jakim jest stanie?

2022-01-09 12:23
Dariusz Opozda strzelał do Antka Królikowskiego. Wstrząsające ustalenia Super Expressu
Autor: AKPA/Facebook Dariusz Opozda strzelał do Antka Królikowskiego. Wstrząsające ustalenia Super Expressu

W rozmowie z Super Expressem rzecznik policji potwierdza strzelaninę, do której doszło w domu rodziców Joanny Opozdy. Matka aktorki pojechała do Buska-Zdroju odzyskać swoje rzeczy. Towarzyszyli jej: córka Aleksandra i zięć Antek Królikowski. Nagle Dariusz Opozda wyciągnął broń i zaczął do nich strzelać! Zobaczcie porażającą relację z rodzinnej awantury!

Dariusz Opozda wyrzucił matkę Joanny z ich domu w Busku-Zdroju. Mężczyzna zostawił ją dla 24-letniej kochanki, z którą świetnie bawił się na Madagaskarze. Po powrocie do kraju powymieniał zamki w domu, w którym wcześniej mieszkał z żoną. Pani Małgorzata próbowała odzyskać swoje rzeczy w asyście policji, ich córki Aleksandry i zięcia Antka Królikowskiego. 

Dariusz Opozda zabarykadował drzwi i wykrzykiwał: "Ty k***o stara wiesz, co się, k***a, za moment stanie. No, dawaj!". W pewnym momencie wyciągnął broń i zaczął strzelać! Pociski poprzebijały drzwi, niewiele brakowało, a doszłoby do tragedii. Pani Małgorzata, jej córka i Antek Królikowski cudem nie zostali postrzeleni.

NIE PRZEGAP: Sfotografowali Joannę Liszowską bez peruki i doczepianych włosów! Na widok tego, jak wygląda PADNIECIE! [ZDJĘCIA]

W rozmowie z Super Expressem rzecznik policji potwierdza, że funkcjonariusze trzy razy podejmowali interwencję w domu rodziców Joanny Opozdy.

- Mieliśmy trzy interwencje w dzielnicy zdrojowej w Busku Zdroju. Dotyczyły one konfliktu rodzinnego na tle majątkowym. Ostatnia, trzecia interwencja, zgłoszona przez firmę ochroniarską, dotyczyła tego, że słychać było strzał. Na miejsce pojechali policjanci, którzy zastali broń czarnoprochową, z której najprawdopodobniej oddano strzał - mówi nam rzecznik policji.

NIE PRZEGAP: Siostra Joanny Opozdy TRAFIŁA DO SZPITALA! Wstrząsające doniesienia po strzelaninie w ich domu!

- Wykonaliśmy oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyliśmy wszelkie ślady, będziemy także badać broń, czy była przerabiana, modyfikowana w jakikolwiek sposób. Na taką broń nie trzeba mieć pozwolenia, ale jeśli były jakieś modyfikacje, będziemy wyciągać konsekwencje. W tym zdarzeniu żadna z osób nie ucierpiała. Trwają czynności zmierzające do ustalenia tego, jaki był przebieg zdarzenia, przesłuchujemy świadków. Obie strony składają nam różne zawiadomienia. Będziemy je punkt po punkcie analizować - mówi "Super Expressowi" rzecznik komendy policji w Busku-Zdroju.

Na pytanie o to, czy Dariusz Opozda miał prawo użyć broni, policjant odpowiada stanowczo.

- Używać tej broni nie można. Oddanie strzału poza strzelnicą jest wykroczeniem. Będziemy sprawdzać, czy broń nie była modyfikowana i dopiero wtedy ewentualnie będzie można mówić, czy ktoś oddał strzał z broni palnej ostrej. Na razie jest to broń czarnoprochowa i nie można jej używać w pomieszczeniu - mówi nam rzecznik policji.

NIE PRZEGAP: Wstrząśnięty Królikowski przerywa milczenie po strzelaninie w domu teściów! Ujawnia SZOKUJĄCE nagrania!

Sonda
Czy za strzelanie do własnej rodziny Dariusz Opozda powinien trafić za kratki?
Teść strzelał do Antka Królikowskiego! Szokujące nagranie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE