Wstrząśnięty Królikowski przerywa milczenie po strzelaninie w domu teściów! Ujawniamy SZOKUJĄCE nagrania!

2022-01-09 15:28
Antek Królikowski oskarża: Dariusz O. próbował zabić swoją rodzinę
Autor: Instagram/Facebook Antek Królikowski oskarża: Dariusz O. próbował zabić swoją rodzinę

Od samego rana media żyją informacją o rodzinnej awanturze w domu rodziców Joanny Opozdy, do której doszło w sobotę, 8 stycznia, a która zakończyła się strzelaniną. Wstrząśnięty Antek Królikowski właśnie przerwał milczenie i przedstawia swoją relację z tych dramatycznych wydarzeń. Oskarża teścia, że próbował zabić żonę, córkę i jego. "Dariusz O. jest uzbrojony i niebezpieczny" - ostrzega Antek Królikowski i informuje, że agresor wciąż przebywa na wolności. Tylko u nas zobaczycie nagrania z miejsca zdarzenia w wysokiej rozdzielczości, na których dokładnie widać, co się działo!

W sobotę 8 stycznia w rodzinnym domu Joanny Opozdy w Busku-Zdroju doszło rodzinnej awantury, którą jej ojciec zakończył strzelając do żony, córki i zięcia. Dzień później wstrząśnięty Antek Królikowski przedstawił swoją relację wydarzeń w mediach społecznościowych. 

- Emocje jeszcze do końca nie opadły po tym, co się wczoraj wydarzyło - zaczyna wyraźnie skołowany aktor. - W każdym razie za chwilę pokażę wam, jak brałem udział w zdarzeniu, w którym padł strzał z pistoletu. Ten strzał przebił ścianę i przeleciał nad głową mojej szwagierki. Strzelał mój teść, Dariusz O., który w dalszym ciągu przebywa w Busku - Zdroju na wolności. Jest uzbrojony i niebezpieczny - ostrzega Antek Królikowski.

NIE PRZEGAP: TYLKO U NAS! Teść STRZELAŁ do Antka Królikowskiego! Porażająca relacja z domu rodziców Opozdy!

- I bardzo dziwi mnie to, dlaczego policja w Busku bada, czy pan Dariusz ma pozwolenie na broń, jaka to broń. A nie to, że wczoraj o mały włos nie zabił niewinnych ludzi. Co ten człowiek robi na wolności, ja się pytam?! - kontynuuje aktor.

W dalszej części przedstawia wstrząsające nagrania, które będą dowodem w sprawie o próbę zabójstwa. Na pierwszym filmie widać, jak teść mu grozi: - Będziesz inwalidą dzisiaj do końca życia. Zapraszam - powiedział Dariusz O., gdy Antek Królikowski z teściową i szwagierką szedł w stronę mieszkania.

Na nagraniu udostępnionym przez aktora słychać też, jak Dariusz O. ubliża przez drzwi swojej żonie Małgorzacie: "Ty k***o stara wiesz, co się, k***a, za moment stanie. No, dawaj!".

NIE PRZEGAP: A mogłaby opływać w luksusach... Nie uwierzycie, w jakich warunkach mieszka Małgorzata Kożuchowska! [ZDJĘCIA]

Gdy członkom jego rodziny udało się otworzyć w końcu drzwi wejściowe, zaczął wykrzykiwać, że każdy, kto wejdzie piętro wyżej, już stamtąd nie wyjdzie. Dariusz O. rozkazał 24-letniej kochance przynieść pistolet. Kobieta w odpowiedzi poinformowała go, że razem z innymi pod drzwiami stoi też jego matka. Mimo to wykonała polecenie partnera i podała mu broń. 

Dariusz O. świadomy faktu, że zacznie strzelać, krzyczał do swojej matki, by odsunęła się od drzwi, w które celował z pistoletu. Po chwili padły strzały, pociski przebiły drzwi i ścianę. Na nagraniu słychać krzyki przerażonych osób.

- Tyle dowodów, świadków, a policja w Busku Zdroju zastanawia się jaka to broń i czy pan Dariusz O. ma na nią zgodę? Czy to jest normalne? - podsumowuje nagrania Antek Królikowski.

Koniecznie zobaczcie nagranie i zdjęcia z miejsca zdarzeń!

NIE PRZEGAP: Siostra Joanny Opozdy TRAFIŁA DO SZPITALA! Wstrząsające doniesienia po strzelaninie w ich domu!

Sonda
Czy policja powinna natychmiast zatrzymać Dariusza O.?
Teść strzelał do Antka Królikowskiego! Szokujące nagranie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE