Wstrząsające wiadomości. Siostra Joanny Opozdy trafiła do szpitala

i

Autor: AKPA/Facebook Wstrząsające wiadomości. Siostra Joanny Opozdy trafiła do szpitala

Siostra Joanny Opozdy TRAFIŁA DO SZPITALA! Wstrząsające doniesienia po strzelaninie w ich domu!

2022-01-09 16:37

W sobotę, 8 stycznia, w rodzinnym domu Joanny Opozdy doszło do strzelaniny. Jej ojciec Dariusz O. zaczął strzelać do swojej żony, córki Aleksandry i zięcia Antka Królikowskiego. Wstrząsającymi zdarzeniami żyją media w całym kraju. Jeden z dużych portali donosi, że po tych dramatycznych zdarzeniach siostra Joanny Opozdy trafiła do szpitala. W jej sprawie zabrał już głos rzecznik policji.

Wydarzeniami w rodzinnym domu Joanny Opozdy w Busku-Zdroju żyją media w całym kraju. Super Express skontaktował się z rzecznikiem tamtejszej policji, który przedstawił nam relację ze strzelaniny.

W niedzielę popołudniu wydarzenia z poprzedniego dnia zrelacjonował także Antek Królikowski, który opublikował też w sieci wstrząsające nagrania. Policja poinformowała nas, że w wydarzeniu nikt nie ucierpiał. Pudelek doniósł, że siostra Joanny Opozdy, która uczestniczyła w rodzinnej awanturze, trafiła po niej do szpitala. Dziennikarze spytali o nią rzecznika policji, który nie wiedział o hospitalizacji Aleksandry.

- Ja nie miałem takiej informacji. Być może pani później zgłosiła się do szpitala, tylko pytanie, czy na skutek odniesionych obrażeń na miejscu, czy po prostu się zdenerwowała, skoczyło jej ciśnienie i z innych przyczyn została hospitalizowana. Jeżeli ktoś byłby ranny na miejscu, to wiadomo, że taka sprawa jest traktowana inaczej - mówi st. asp. Tomasz Piwowarski.

Ta stresująca sytuacja z pewnością nie udziela się też Joannie Opoździe, która jest w zaawansowanej ciąży...

ZOBACZ: Opozda w ciąży ma poważne problemy ze zdrowiem. Smutne doniesienia

Sonda
Czy policja powinna natychmiast zatrzymać Dariusza O.?
Teść strzelał do Antka Królikowskiego! Szokujące nagranie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE