Ślub Joanny Opozdy. Kim jest Dariusz Opozda?

i

Autor: AKPA Ślub Joanny Opozdy. Kim jest Dariusz Opozda?

Kim jest Dariusz Opozda? Majątek i wypadek. Wyciekły przerażające informacje

2021-09-28 11:16

Joanna Opozda ma poważne problemy rodzinne. Jej mąż Antoni Królikowski stanął w obronie ukochanej i odezwał się do ojca swojej wybranki. Kim jest Dariusz Opozda? Ojciec Joanny Opozdy ujawnił w sieci prywatne wiadomości od zięcia. Ich treść poraża! Nikt nie miał pojęcia, że rodzinny konflikt może przerodzić się w taki horror! Sprawdźcie, o co w tym wszystkim chodzi.

Joanna Opozda urodziła się w Busku-Zdroju. Aktorka znana z serialu "Pierwsza miłość" ma młodszą siostrę Aleksandrę. Rodzicami dziewcząt są Dariusz i Małgorzata Opozda. Mamę i siostrę aktorki mogliśmy zobaczyć na ślubie Joanny i Antoniego Królikowskiego. Panna Młoda opublikowała wspólne zdjęcie w przepięknych kreacjach, pasujących do siebie nawzajem. Podkreśliła, że towarzyszą jej "Najważniejsze kobiety pod słońcem". Na rodzinnym zdjęciu zabrakło ojca Opozdy. Kim jest Dariusz Opozda? Wraz z żoną Małgorzatą zainwestował w luksusowy hotel na Madagaskarze. Okazało się, że rozpoczął tam nowe życie i porzucił matkę Opozdy dla 24-letniej partnerki. Zabrał wszystkie nasze pieniądze, postawił hotel, a potem z partnerką bawił się w najlepsze (...) Darek wyrządził ogromna krzywdę mnie i naszym dzieciom. Teraz doszło do tego ze spowodował wypadek na motorze w którym wraz z nim brała udział jego 24 letnia partnerka, jak widzicie na załączonych zdjęciach jej również stała się krzywda. Oboje są aktualnie w szpitalu - mogliśmy przeczytać na Facebooku pani Małgorzaty Opozdy. Niestety zdjęcia nie są już dostępne. 

Dariusz Opozda wcześniej żalił się na kontakt z rodziną i brak pomocy finansowej, której potrzebował ze względu na stan zdrowia. Na swoim Facebooku pisał: - Zero pomocy od żony córek nie chcą zapłacić za lot ratujący mi życie! Moje pieniądze przepuszczają w Spa. 

Antek Królikowski skontaktował się z teściem i stanął w obronie swoje żony oraz jej rodziny. Czytaj dalej.

Tak wyglądał ślub Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy!

Z tej strony Antoni Królikowski, mąż i ojciec dziecka pańskiej córki Joanny. Nie pozwolę nikomu krzywdzić mojej żony i nie interesuje mnie to, że pan jest ojcem Asi, ponieważ nie zachowuje się pan tak, jakby pan nim faktycznie był... Joanna żyje teraz w przewlekłym stresie, nie tylko z powodu swojego błogosławionego stanu, który znosi z trudem, ale przede wszystkim powodem cierpienia pańskiej córki Joanny, tak samo jak i Aleksandry, jest to co dzieje się i wyprawia na Madagaskarze - taką wiadomość napisał do Dariusza Opozdy Antoni Królikowski. Aktor wspomniał również o tym, że jego teść nasyła na swoją córkę bandytów! Szczegóły tutaj. Ojciec Joanny Opozdy ujawnił całą rozmowę z Królikowskim, broniąc się, że zapewnił córce byt, a teraz został ubezwłasnowolniony. Tak odpisał zięciowi:

Mieszkanie, w którym często sypiałeś (...) wartości miliona złotych, jest darowizną ode mnie dla mojej córki, a twojej obecnej żony. Wielokrotnie prosiłem o pomoc twoją żonę Asię i ciebie. Ty znałeś moją sytuację, a mimo to nic nie zrobiłeś. To, że jestem właścicielem budynków, gruntów, ale pozbawiony gotówki, którą mi ukradły moje dzieci i żona, zostałem więc tu na Madagaskarze całkowicie bezradny. Domem za lot nie zapłacę. Ubezpieczenie, które mam w trzecim najwyższym filarze, w nim osobą kontaktową do ubezpieczyciela (...) jest moja żona, podała swój numer i maila i ustanowiła się beneficjentem mojej polisy i osobą, która decyduje o moim losie. (...) Jestem wprost ubezwłasnowolniony.

Mama aktorki zaprzeczyła temu, że Dariusz Opozda miał utrzymywać córkę i płacić za jej wesele. Jej wersja jest zupełnie inna: - Pomimo całego upokorzenia i jego gróźb które otrzymywałam przez wiele ostatnich miesięcy - zrobiłam mu przelew na wskazane przez niego konto wspierając jego leczenie. Na początku uwierzyłam ze jest umierający i bardzo chciałam mu pomóc. Podczas jego pobytu w szpitalu regularnie zaczął grozić mi i moim dzieciom ze jeśli nie wyślemy mu więcej pieniędzy to nas zniszczy. Wtedy zaczęło się piekło. Dariusz Opozda wynajął bandytów których zaczął nasyłać na mnie i moja córkę Joanne, która jest w ciąży. Powiedział ze zrobi wszystko żeby zniszczyć jej życie, bo stwierdził ze nie ma już nic do stracenia. Sprawa została zgłoszona na policję.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE