Ciężarna Monika Mrozowska na hucznej imprezie z alkoholem. Nie uwierzycie, co zrobiła!

2020-11-23 9:59
Monika Mrozowska
Autor: wbf

Monika Mrozowska to gwiazda, która zasłynęła rolą Majki z "Rodziny zastępczej". Oprócz gry w serialu, spełnia się też jako mama. Mrozowska wychowuje trójkę dzieci. W drodze jest jej czwarta pociecha! Ostatnio w sieci pojawiły się nowe zdjęcia gwiazdy. Jest na nich ciężarna Monika Mrozowska na hucznej imprezie! Nie uwierzycie, co zrobiła aktorka!

Monika Mrozowska wychowuje troje dzieci: Karolinę (17 l.), Józefa (6 l.) i Jagodę (10 l.). Niedawno okazało się, że to nie koniec! Aktorka pochwaliła się czwartą ciążą. We wrześniu pokazała zdjęcie ogromnego brzuszka. Początkowo próbowała ukryć prawdę i oznajmiła fanom, że to tylko przebranie. Rozczarowani gratulujący nie przestawali jednak podejrzewać, że Mrozowska płata im figle. Mieli rację! Niespełna miesiąc później Majka z "Rodziny zastępczej" potwierdziła czwartą ciążę!

"Połowę tego >błogosławionego stanu< udało mi się spędzić we względnym spokoju. Pracując i odpoczywając. Jestem szczęśliwa, zdrowa, ale nie informowałam o tym na etapie ciążowego testu" - napisała we wrześniu ciężarna Mrozowska. Dziś jest już prawie na finiszu czwartej ciąży. Nie przeszkodziło jej to w hucznej imprezie! Nie uwierzycie, co zrobiła aktorka z wielkim brzuszkiem. Monika Mrozowska zaprosiła mnóstwo gwiazd i zorganizowała przyjęcie! To tak zwane baby shower, na którym świętuje się przyszłe narodziny maleństwa. Impreza była naprawdę huczna, a panie tam obecne pozwoliły sobie na odrobinę szaleństwa. Całą relację z baby shower Moniki Mrozowskiej możemy przeczytać na jej Instagramie.

ZOBACZ: Monika Mrozowska potwierdziła CIĄŻĘ. Zdjęcia z brzuszkiem i wyjaśnienia!

"Podczas tego weekendu czułam się tak, jakbym obchodziła gwiazdkę, Sylwestra i moje urodziny w jednym!!!! To święto specjalnie zostało nazwane Mother Shower bo >matka jest tylko jedna<!!! Choć tutaj było ich kilkanaście" - zaczęła wpis. Na zdjęciach nie zabrakło koleżanek z branży. Pojawiły się: Aleksandra Szwed, Justyna Kozłowska, Misheel Jargalsaikhan czy Katarzyna Sychowicz. Panie nie oszczędzały na śmiechu i pogaduchach. Nie zabrakło też alkoholu, co wyznała ciężarna Monika Mrozowska.

"Mieć TAKIE dziewczyny wokół siebie to skarb na miarę Złotego Pociągu. Tylko jego nikt do tej pory nie odnalazł, a one są z krwi (z małą domieszką alkoholu) i kości ! I są pełne kobieco-siostrzanej miłości! Babeczki moje kochane, zazdrości mi Was nawet moja Mama! Dziękuję za wszystko" - napisała pod zdjęciami. Sami zobaczcie, jak bawiły się gwiazdy na baby shower Majki z "Rodziny zastępczej". Zdjęcia poniżej, przesuń w prawo:

ZOBACZ: Monika Mrozowska prowokuje na plaży. Nie zamierza przepraszać

Groby polskich muzyków rockowych. Tragiczne śmierci idoli młodzieży. Niezapomniani
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE