Ciężki początek znajomości. Mąż Janachowskiej dopiero teraz się do tego przyznał

2021-09-21 14:11
Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński
Autor: AKPA Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński

Izabela Janachowska (35 l.) po wielu latach wróciła do "Tańca z gwiazdami". Prowadzi własny biznes ślubny, w który zainwestował jej mąż. Tancerka i prezenterka związała się z o 27 lat starszym Krzysztofem Jabłońskim. Para wychowuje synka. Opowiedzieli o początkach swojego związku. Mąż Janachowskiej natrafił na pewne trudności. Gwiazda Polsatu zanim go poznała przeżywała miłosne dramaty.

Izabela Janachowska karierę tancerki ma już dawno za sobą. W telewizji zasłynęła jako trenerka w show na antenie TVN - "Taniec z gwiazdami". Występowała tam w latach 2009-2011 i tańczyła kolejno z: Wojciechem Medyńskim, Radosławem Majdanem, Przemysławem Saletą, Pawłem, Stalińskim oraz Zbigniewem Urbańskim. Gdy program przeniósł się na antenę Polsatu Janachowska partnerowała Rafałowi Brzozowskiemu. Niestety musiała zakończyć przygodę z programem z powodu kontuzji kolana. W trakcie przygotowań do własnego ślubu zafascynowało ją organizowanie takich uroczystości. W TVN Style prowadziła programy o tematyce ślubnej i szybko zyskała miano ekspertki. Założyła swój biznes i sprzedaje teraz stroje ślubne dla kobiet i mężczyzn oraz wszystkie dodatki potrzebne w tym uroczystym dniu. W jej sklepie można znaleźć również kreacje na inne uroczystości. W biznes Janachowskiej postanowił zainwestować jej mąż biznesmen Krzysztof Jabłoński. Mężczyzna jest dużo starszy od swojej wybranki. Para ma dwuletniego synka Christophera. Wydają się bardzo szczęśliwą rodziną. Mąż Janachowskiej ujawnił, że na początku nie było tak kolorowo. 

Kinga Zapadka, uczestniczka programu "40 kontra 20", szczerze o operacjach plastycznych | Gwiazdy bez maski

ZOBACZ: Sprzedawała używane majtki, teraz śpi na pieniądzach. Szok, ile zarabia Lil Masti! Gwiazda powala szczerością

Zobaczcie, jak Izabela Janachowska kwitła u boku starszego męża. Zajrzyjcie do galerii.

Była tancerka w wywiadzie dla "Pani" wyznała, że zanim poznała męża nie miała udanego życia uczuciowego: - Zanim poznałam Krzysztofa byłam singielką, zmęczoną dość toksycznymi damsko-męskimi relacjami. Myślałam, że będę sama. Nie narzekałam na samotność, bo miałam mnóstwo przyjaciół. Byłam samodzielna finansowo i zawodowo. Spełniałam się i rozwijałam. Wcześniej byłam w różnych związkach, ale wszystkich znanych mi mężczyzn trzeba było mobilizować do działań, nakręcać.

Wszystko zmieniło się, gdy na jej drodze stanął Jabłoński. Mąż gwiazdy zdradził, że dobrze wiedział, czym zajmuje się jego wybranka i specjalnie dla niej poszedł na finałowy odcinek "Tańca z gwiazdami", aby zobaczyć ją na żywo. Od razu się nią zachwycił. Mama i siostra Izabeli zaakceptowały Jabłońskiego jako kandydata na męża tancerki, ale wspomina o tym, że trudno było mu przekonać do siebie jej ojca. Wszystko się jednak udało i dziś udowadniają, że nawet spora różnica wieku nie była w stanie ich rozdzielić. 

SPRAWDŹ: Wiadomo, dlaczego Janachowska odeszła z TVN. Oczywiste powody?

Sonda
Ile lat różnicy jest według Ciebie OK?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE