Polska seksmaterka sprzedawała używane majtki. Szok, ile zarabia Lil Masti! Gwiazda powala szczerością

2021-09-21 11:48
Ile zarabia Lil Masti?
Autor: Instagram Ile zarabia Lil Masti?

To, ile zarabiają gwiazdy mediów społecznościowych powala na kolana! Mowa o kwotach, od których może zakręcić się w głowie. Podczas wywiadu u Kuby Wojewódzkiego celebrytka Lil Masti przyznała się do gigantycznych zarobków. Bez skrępowania podała, ile zarobiła jako seksmasterka. Inną gwiazdą młodego pokolenia jest Karol Wiśniewski znany jako Friz. On także może pozwolić sobie na luksusowe życie. Sprawdźcie zarobki gwiazd.

Najbogatszymi gwiazdami są teraz influencerzy, czyli osoby przyciągające miliony obserwatorów w mediach społecznościowych. Wśród kobiet popularna jest moda i branża kosmetyczna, a wśród mężczyzn drogie auta czy podróże. Takie osoby dzielą się niemal każdą chwilą na Instagramie, TikToku, mniej już na Facebooku. Nawet w programie Polsatu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" mamy coraz częściej do czynienia z osobami, która zawdzięczają swój udział w show tylko dzięki popularności w Internecie. Taką osobą w najnowszej edycji jest Kinga Sawczuk. Jej wyniki w social mediach to: 5 milionów obserwujących na TikToku, 1 milion na Instagramie i ponad pół miliona na YouTube. Jednak prawdziwym hitem dla młodych odbiorców jest Ekpia Friza. Friz to Karol Wiśniewski, który jest popularnym twórcą w serwisie YouTube. Śmiało można powiedzieć, że stworzył swoje imperium. To nie tylko współprace reklamowe, sprzedaż własnych lodów czy ubrań. Sprawdź tutaj. W wywiadzie dla kanału "Duży w maluchu" Karol przyznał, że w 2019 roku dochód jego firmy wyniósł 10 milionów złotych.

Wyciekły PRAWDZIWE zarobki Roberta Lewandowskiego. Kwota POWALA | Futbologia

ZOBACZ: Kossakowski unikał rozmowy o Wojciechowskiej. Teraz potwierdził zaskakujące doniesienia o związku

Z kolei Lil Masti, czyli Aniela Bogusz pochwaliła się majątkiem u Kuby Wojewódzkiego. Celebrytka zasłynęła w sieci szokującym wizerunkiem seksmasterki. Zamieszczała swoje gorące wideo. Później nagrała utwór "Poka sowę". Od jakiegoś czasu jest zawodniczką MMA. Biła się dla organizacji FAME MMA oraz High League. Lil Masti śmiało podała swoje największe zarobki w programie TVN:

Ja nie mam czegoś takiego, że boję się mówić o pieniądzach. Na Seksmasterce taki najlepszy rok to były 4 miliony. 

Za wygraną walkę z Martą Linkiewicz na FAME MMA 4 zgarnęła rekordową kwotę w historii walk freaków w Polsce - 450 tys. złotych. Lil Masti 5 lat temu sprzedawała swoje używane majtki! Ludzie naprawdę to kupowali! Zarobiła na bieliźnie nawet do kilkuset złotych za jedną parę! 

- Ja mam smykałkę do interesów, wszędzie je widzę biznes - pochwaliła się u Wojewódzkiego. 

Sonda
Zarobki gwiazd. Uważacie ja za uczciwe?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE