Kossakowski unikał rozmowy o Wojciechowskiej. Teraz potwierdził zaskakujące doniesienia o związku

2021-09-21 8:27
Przemek Kossakowski
Autor: Instagram/AKPA Przemek Kossakowski

Przemek Kossakowski od rozstania z Martyną Wojciechowską jest uważnie obserwowany w sieci przez fanów i media. Podróżnik poprowadzi kolejną odsłonę programu "Down the road". Ostatnio jego post wzbudził ogromne poruszenie. Kossakowski nie chce opowiadać o związku z Wojciechowską, ale potwierdził w końcu doniesienia o głębokiej relacji. Sprawdźcie to.

Przemek Kossakowski prowadził kilka autorskich programów w telewizji.  Podróżował i zgłębiał tajemnice życia innych ludzi, nawet z dalekich zakątków świata. Podobnie jak Martyna Wojciechowska interesowało go nieznane oblicze świata. Podróżnik skradł serca widzom TTV, gdy poprowadził pierwszą edycję "Down the road. Zespół w trasie". Program opowiada o szóstce młodych osób z zespołem Downa, które wraz z Przemkiem Kossakowskim ruszają w podróż życia. W trakcie wyprawy bohaterowie konfrontują się z niesprawiedliwymi stereotypami i pokazują, że chcą żyć w pełnoprawny sposób. Już 26 września rusza nowy sezon. Będzie dostępny na player.pl, a od 3 października w TTV. Dumny Kossakowski ogłosił coś ważnego:

- Specjalny pokaz dwóch pierwszych odcinków trzeciego sezonu Down the Road, dla bohaterów programu, oraz ich rodzin. Wielkie emocje, niepewność, wzruszenie i radość ze spotkania. Myślę ze dla wszystkich to była wyjątkowa chwila. Mamy zielone światło!

Przemek Kossakowski nie chce komentować rozstania z Martyną Wojciechowską. Fanów interesuje jednak, czy miłość skończyła się przez romans podróżnika. Pojawiły się argumenty, że chodziło o zupełnie coś innego. 

Wojciechowską potrącił samochód! Dziennikarka opublikowała nagranie

ZOBACZ: Ewelina Lisowska w końcu pokazała ukochanego. To były narzeczony Opozdy!

Kossakowski wyjawił, co działo się na planie "Down the road":

Zarekwirowanie sprzętu ekipie to jest nic w porównaniu do tego, co wydarzyło się dwa czy trzy dni później. Mieliśmy olbrzymi, bardzo mocny wstrząs, który wszyscy przeżyliśmy - wyznał w "Fakcie". Dodał również, że pierwszy raz w programie zobaczymy parę - Agnieszkę i Tomka. Kossakowski mógł dzięki temu uniknąć pytań o Wojciechowską, bo uczestnicy show skupili się na innym związku:

Byliśmy bardzo skoncentrowani na tej parze, która pojechała z nami, na relacji z tym, tak że tym razem nie było tego tematu.

Przypomnijmy, że na planie "Down the road" uczestnicy często pytali Kossakowskiego o jego ówczesną dziewczynę, a potem żonę. Zadawali mu niezręczne pytania, na które teraz byłoby mu ciężko odpowiedzieć. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE